logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Denerwuję się postawą teściowej.
Autor: Magda (181.115.249.---)
Data:   2018-12-02 23:27

Teściowa przy każdym spotkaniu daje nam jedzenie i słodycze. I te słodycze zwłaszcza mnie bardzo denerwują i jej dziwne zwyczaje kładzenia cukierków i ciastek na talerze z kanapkami. Ona wie o tym. Powiedziala mi, że powinnam jej podziękować i nic nie komentować. Jak poczęstowała mnie czekoladą,ja podziękowałam, żeby odmówić, ona skomentowała: co za kobieta. Ja ogólnie to uważam, że po pierwsze: jesteśmy z mężem dorośli, zarabiamy i powinniśmy się utrzymywać w pełni samodzielnie, bez paczek z jedzeniem od teściowej, po drugie: lubię wybierać co jem i chcę o tym decydować z mężem, a tak to jem w sumie to co teściowa wybrała, żeby się nie zmarnowało. Co do słodyczy, to jest ich po prostu za dużo. Jak by je dawała przy jakiejś okazji: imieniny, święta itp., to ok. Jeden z jej synów ma cukrzycę, ciekawe czy nie przez te słodycze. Kiedyś miałam coś w rodzaju zaburzenia polegającego na objadaniu się słodyczami i mimo, chyba mi już nie grozi powrót do tego, bo widzę, że już nawet aż tak bardzo mi nie smakują, mogą leżeć i ich nie zjem, no ale skończy się tak, że mąż będzie zjadał nadmierne ilości słodyczy i niszczył zdrowie w ten sposób.

 Tematy Autor  Data
 Denerwuję się postawą teściowej. nowy Magda 
  Re: Denerwuję się postawą teściowej. nowy zoe 
  Re: Denerwuję się postawą teściowej. nowy Estera 
  Re: Denerwuję się postawą teściowej. nowy ghgh 
  Re: Denerwuję się postawą teściowej. nowy MM 
  Re: Denerwuję się postawą teściowej. nowy lola 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: