logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Nie potrafię dogadać się z narzeczonym.
Autor: Karina (---.centertel.pl)
Data:   2019-02-23 01:59

witam, mam taki problem a mianowicie mój narzeczony pracuje za granicą. Nie potrafię się z nim dogadać za 3 miesiące bierzemy ślub. Postawiłam mu warunek aby wrócił już do Polski i szukał tutaj pracy. Niestety on nie chce wrócić i nawet skłonny jest odwołać ślub ale nada chciałby ze mną być i żebym z nim wróciła tam pracować. Ja już nic z tego nie rozumiem. Postawiłam warunek w końcu bo obiecał że przed ślubem już wróci a on nawet nie planuje przyjechać przecież zaproszenia, nauki musiałam odwołać bo nie przyjechał teraz na początku marca jak było w planie. Ja już straciłam cierpliwość powiedziałam mu że trzeba to odwołać wszystko a on też tak uważa ale liczyłam ze przyjedzie wyjaśni mi wszystko wspólnie coś postanowimy a tu widać nie planuje przyjechać. Więc wybrał pracę tam nie powrót tutaj i ślub ze mną. Ja go nie będę do niczego zmuszać. Nie wiem co robić bo on chciałby to naprawić te nasze relacje niby mu zależy a pisze tylko wiadomości prawie nie dzowni nie przyjechał do tej pory od 4 stycznia tam siedzi, nic go nie interesuje też chciałaby odwołać ale i tak chciałby ze mną być to ja już nic z tego nie rozumiem. Gdyby mu zależało to chyba by wsiadł w samolot i przyjechał wyjaśńić sprawy dogadać się skoro śłub za pasem albo ewentualnie przełożyć a on dziwnie się zachowuje. Dla mnie odwołanie to koniec skoro nie potrafimy się dogadać to już dawno powinien tu być przyjechać a on czeka nie wiem na co aż przez telefon się relacje poprawią? Szkoda gadać. Nie wiem już co o tym myśleć i co robić.

 Re: Nie potrafię dogadać się z narzeczonym.
Autor: A2 (---.icpnet.pl)
Data:   2019-03-11 09:21

Odwołaj ślub. Jeśli nie możecie dojść do porozumienia w tak ważnej sprawie - czyli gdzie pracować, gdzie mieszkać - to łatwiej Wam będzie, gdy ślubu nie będzie, bo wtedy każdy robi to, co chce, bez wymuszania czegoś na drugiej stronie. A tak to tylko stres, a po ślubie nigdy nie jest że "jakoś to będzie", tylko jeśli są tak istotne problemy, to potem jeszcze i inne dochodzą, i pogarszają sprawę.

 Re: Nie potrafię dogadać się z narzeczonym.
Autor: MM (---.play-internet.pl)
Data:   2019-03-12 07:08

Nie każdy jest w stanie zerwać związek, nawet jeśli ten związek mu nie pasuje. Dzieje się tak z różnych przyczyn, może temu sprzyjać strach lub neurotyczna osobowość. Stąd też może narzeczony z jednej strony nie zrywa definitywnie, ale w z drugiej strony nie chce zdecydować się na powrót i ślub. Może boi się też powiedzieć wprost, nie każdy umie podejmować decyzje. Nie rozszyfrujesz jego intencji, musisz oprzeć się na konkretach. A konkret jest taki, że on nie przyjechał i nie jest chętny na kontakt z Tobą 3 miesiące przed ślubem. Jesteś pewna że oboje planowaliscie ten ślub czy tylko Ty wszystko planowałaś i załatwiałaś? Piszesz że "już straciłam cierpliwość" i "nie będę do niczego zmuszać" no i tego się trzymaj.

 Re: Nie potrafię dogadać się z narzeczonym.
Autor: patrycja (---.lightspeed.cicril.sbcglobal.net)
Data:   2019-03-14 16:07

Jesli jedno idzie w prawo a drugie w lewo to razem nie dojda nigdzie. Najwyrazniej narzeczony rozmyslil sie i slubu nie chce. Zwodzi Cie. U Boga jest tak albo nie a wszystko co jest pomiedzy to juz pozywka dla zlego ducha. Pyatasz nas a czy pytalas Boga w modlitwie czy ten czlowiek jest odpowiedni dla Ciebie? Zapytaj. Nieszczesliwe malzenstwo jest stokrotnie gorsze niz zycie w samotnosci. Lepiej poczekac . Tak jak mowi nasz papiez Franciszek. Nie spieszcie sie i pamietajcie ze malzenstwo jest na cale zycie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: