logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Moi rodzice się rozwodzą.
Autor: A. (21 l.) (---.unknown.vectranet.pl)
Data:   2019-02-25 08:59

Witam,

Od dłuższego czasu około 4 lat źle się dzieje u mnie w rodzinie co chwile są krzyki niedocenianie 2 osoby co w danym dniu zrobiła i przez wszystkie lata jakie spedzono w robocie. Matka narzeka że ojciec nic nie robi, a pracuje i pomaga w domu. Kilka lat wcześniej doszło do czytania horoskopów sprawdzając znaki matki i jej kolegi z pracy, ojciec jak się dowiedział wpadł w amok aż do dziś, ze go nie docenia potrzebuje czułości. A teraz dowiedziałam się że mój ojciec posuwa inna, tak się zachowuje jak egoista że jak kobieta coś złego zrobi to wielkie oburzenie, jak facet zrobił nic się nie stało i ma to gdzieś. Niby ojciec ale mam go dosc ale przykro mi jak matka placze.
Rok temu zmarła babcia, matka ojca. Dostał spadek od niej ok 80 k. i pracuje o tysiąc złoty więcej... może być tak dostał w "glowe"? Proponowalam też rodzinna terapie matka nie chciała. Nie wiem co zrobić żeby było jak wcześniej.

Za wszelkie błędy przepraszam.

 Re: Moi rodzice się rozwodzą.
Autor: refleksja (---.centertel.pl)
Data:   2019-04-10 12:15

zadzwoń do sióstr klauzurowych, z prośbą o szturm do nieba za swoją rodzinę! ...i za siebie... o pociechę Boża i ochrone dla Ciebie w tym wszystkim: (klik). Nie powinno być tak, jak opisałaś - to wszystko nie powinno mieć miejsca. Ale nie bierz na siebie zmiany sytuacji, bo to niemożliwe i tez nie jesteś za to odpowiedzialna. Zadbaj o siebie, módl sie i proś o modlitwę siostry... one mają ogromną moc wstawiennictwa. Zamów też Msze Sw. za swoja rodzinę. Często korzystałam z takiej możliwosci. Msza Sw. to najmocniejsza modlitwa - ofiara samego Jezusa...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: