logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Po 12-tu latach Moja partnerka zdradziła mnie.
Autor: Daniel (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-02-28 14:31

Witam,

Po 12-tu latach Moja partnerka zdradziła mnie. Mamy śliczną kochającą córkę 5 lat. KOCHAM mocno obie. Niestety co począć. Modlitwa pomaga. Wszystko o czym rozmawiam w modlitwie, o co proszę to właśnie się dzieje. Moja partnerka nie modli się jest zagubiona. Bardzo bym chciał żeby nie rozbijała rodziny. Żeby przystąpiła do spowiedzi. Proszę WAS o modlitwę

 Re: Po 12-tu latach Moja partnerka zdradziła mnie.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-03-14 21:28

Czy Twoja partnerka jest Twoją żoną? Sakramentalną? Jeśli nie, to dlaczego?

 Re: Po 12-tu latach Moja partnerka zdradziła mnie.
Autor: Kalina (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2019-03-14 23:30

"...Moja PARTNERKA...Bardzo bym chciał żeby nie rozbijała RODZINY"
Jeżeli dobrze zrozumiałam, nie jesteście małżeństwem. Twoja partnerka i Ty jesteście rodziną z waszą córką, ale wobec siebie jesteście wolnymi ludźmi. Rodziną jest ŻONA. Wobec siebie jesteście wolnymi ludźmi i Twoja partnerka z tej wolności korzysta.
Bardzo byś chciał, żeby przystąpiła do spowiedzi. Danielu, a Ty? Co z Twoją spowiedzią jeżeli żyjesz z partnerką? Jeżeli żyjecie w wolnym związku, oboje jesteście zagubieni. Czy w Twojej modlitwie jest prośba o nawrócenie was obojga? Czy jest modlitwa by sakramentalne małżeństwo było wzorem życia jaki przekażecie waszej córce. Weźcie do rąk Pismo Święte i módlcie się Słowem Boga Mt 7, 24-27; Łk 6, 46-49
Oby ta modlitwa przyniosła wam właściwe rozeznanie tej sytuacji. Życzę wam byście wspólnie z córką stanowili zdrową, szczęśliwą rodzinę bo tam gdzie Bóg jest na pierwszym miejscu tam wszystko jest na właściwym miejscu (św. Augustyn) Jeżeli nie macie wspólnego dążenia do małżeństwa sakramentalnego to sytuacja zdrady może być dla Ciebie wskazówką byś nie tkwił w cudzołożnym związku, pozostając dobrym ojcem dla córki.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: