logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Kiedyś moja wiara była piękna.
Autor: Kamila (---.wave-net.pl)
Data:   2019-03-25 21:33

Mam takie coś że bez Boga nie bede w stanie powstać z upadku, a chwilami ciężko mi Go znaleźć i wtedy mysle, że bez Niego to jest bez sensu i sie poddaje, chociaz bardzo Go pragnę, wołam, szukam, staram sie zmienić moje zycie na lepsze, ale ciagle trace motywacje. Kiedyś moja wiara była piękna, wszystko mnie cieszyło, a teraz ciagle wątpliwości... Nawet mam takie cos, a jezeli wiara to wymysł ludzkiej wyobraźni a wiele rzeczy sie dzieje bo wierzymy ze cos sie stanie, co znaczy ze role gra tu tylko psychika? Ciężki jest dla mnie ten kryzys, modle sie codziennie, raz jest dobrze a raz jest źle, proszę o pomoc.
Bóg zapłać.

 Re: Kiedyś moja wiara była piękna.
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2019-03-27 20:17

Bóg jest Osobą, nie ludzką wyobraźnią. Człowiek będąc w relacji rozmawia, milczy, dostaje informacje zwrotne na stawiane zapytania. Wystarczy sobie uświadomić i wprowadzić w życie. Wiara polega właśnie na uwierzeniu, że Bóg jest i nie jestem sama. Przychodzi do mnie zwyczajnie a czasem nadzwyczajnie. Przychodzi przez drugiego człowieka, przez zdarzenie, sumienie. Co z tym zrobisz to Twoja wolna wola.
Szczęść Boże

 Re: Kiedyś moja wiara była piękna.
Autor: Alina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-03-28 11:01

Takie kryzysy są naturalne. Dobrze przeżyty kryzys może sprawić, że Twoja wiara będzie głębsza, bardziej dojrzała. Masz w sobie pragnienie Boga. I to jest najważniejsze. Nie uczucia, które się zmieniają. Co robić? Dobrze by było, abyś poszukała mądrego spowiednika/ kierownika duchowego, który pomógłby Ci w odkrywaniu Boga w Twoim życiu i przeprowadziłby Cię przez ten trudny czas.

 Re: Kiedyś moja wiara była piękna.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-03-31 01:32

"Nawet mam takie cos, a jezeli wiara to wymysł ludzkiej wyobraźni a wiele rzeczy sie dzieje bo wierzymy ze cos sie stanie, co znaczy ze role gra tu tylko psychika?"

Na czym polegała Twoja dotychczasowa wiara? Spróbuj odnieść to Twoje "takie coś" do Credo ("Wierzę w Jednego Boga"). Do całości.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: