logo
Wtorek, 19 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy po kłótni mogę iść do Komunii?
Autor: Angela (---.glb.pl)
Data:   2019-04-18 12:34

Szczęść Boże. Wczoraj i dzisiaj posprzeczalam się z babcią. Wczoraj o to, że zasnęłam i babcia była strasznie głośna. Cały czas jeszcze przed tym jak zasnęłam chciała zanieść do kuchni talerzyk z ciastem bo mówiła, że się zmarnuj. Ja z siostrą jej mowilysmy że się nie zmarnuje, a mama powiedziała że jak przyjdzie do salonu to ona może je zje. Ale ona co jakiś czas do tego ciasta wracała. Przestawiała i przy tym stukala naczyniami i krzyczała na psa, że on ukradnie te ciasto i jak się przebudzilam to tak mnie to denerwowalo, więc podniesionym głosem powiedziałam żeby taka głośna nie była i się posprzeczalysmy, ale się pogodzilysmy. Dzisiaj poszła sprzątać, a jak babcia sprząta to często różne rzeczy przepadają więc poszła do babci i powiedziałam, że już jestem i żeby ona już to zostawiła i ja posprzątam (może trochę zbyt ostro) a babcia zaczęła mówić że ona już godzinę sprząta i mnie nie było, a ja zeby poszła usiąść. Spytałam, gdzie położyla taka reklamowe, babcia powiedziała że jej nie ruszał, znalazłam ja, po prostu źle spojrzałam, powiedziałam że jednak jest. Potem babcia zaczęła mówić że będzie sprzątać a ja się zdenerwował i byłam taka wściekła tym bardziej że babcia cały czas steka (to też mnie draznilo) i mówię że ona nie da rady iść więc żeby nie sprzatala. Starałam się nie kłócic, ale nie wychodziło. Aż mi się z tej wściekłosci płakać chciało. W duch prosiłam Boga żeby dał mi siłę, ale się poklocilysmy. Babcia zaczęła krzyczeć na mnie ja na nią żeby przestała się tak zachowywać i sprzątać. .. Nie chciałam, żeby do tego doszło, ale nie dałam rady, tak się zdenerwowałam. Ostatecznie przeprosił babcie, ale teraz nie wiem czy mogę iść wieczorem do Komunii. Pytałam mamę i ona powiedziała, że z babcią czasami trudno wytrzymać i że jej zdaniem to był grzech lekki, ale ja dalej nie wiem. Proszę o pomoc

 Tematy Autor  Data
 Czy po kłótni mogę iść do Komunii? nowy Angela 
  Re: Czy po kłótni mogę iść do Komunii? nowy Mateusz 
  Re: Czy po kłótni mogę iść do Komunii? nowy Alina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: