logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Prędzej czy później popełnię samobójstwo
Autor: Łukasz (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2019-04-18 22:19

Uważam, że byłoby lepiej gdyby mnie nie było. Świat byłby lepszy. Nie umiem się niczym cieszyć. Wszystko postrzegam jako obowiązek. Żyję ponieważ samobojstwo byłoby bolesne dla rodziny i byłoby sprzeczne z 5 przykazaniem. Żyję bo muszę - nie mam innej opcji.

Staram się być dobrym człowiekiem, ale im bardziej się staram tym bardziej widzę, że jestem coraz bardziej zły... Pan Jezus powiedział, że trzeba wykonywać określone rzeczy i postępować w określony sposób, żeby być blisko Niego, więc staram się tak postępować, ale każde potknięcie to niszczy..

Uważam, że powinna mnie spotkać jakaś kara i to byłoby właściwe - źli ludzie zasługują na karę, a ja zawodzę wszystkich i nie umiem kochać siebie, ponieważ nie ma we mnie nic co mógłbym pokochać. Nie umiem się nawet śmiać. Mój uśmiech jest zawsze sztuczny - wymuszony i mechaniczny. Nie ma w nim emocji, ciepła... jest przerażający. Jest to uśmiech człowieka robota... Nawet gdy staram się przed lustrem uśmiechnąć jak normalny człowiek... nie jestem w stanie.

Zawsze chciałem mieć dobre życie, tak by być pomocnym dla innych, ale to wszystko się zawaliło. Moje studia się posypały, ponieważ zawsze stronilem od ludzi. W grupie ludzie się śmieją żartują i są spontaniczni, a ja tak nie umiem. Ja zawsze muszę mieć instrukcję i określony scenariusz postępowania - żeby nie nawalić i spełnić oczekiwania.

Gdy na studiach podchodziłem do tablicy, zawsze zastanawialem się jak mnie ludzie przy tej tablicy postrzegają.. Trudno jest się skupić na matematycznym zadaniu, gdy trzeba dodatkowo myśleć o tym by dobrze wypaść w oczach tych co obserwują każdy ruch..

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że chciałbym się zmienić i być normalnym człowiekiem, ale nie jestem w stanie.. Każdy mój dobry uczynek jest niszczony przez złe myśli, które nie mogą się podobać Bogu.

Gdyby mnie nie było wszyscy by mieli spokój - Pan Bóg, ja sam i ludzie, których ranię.. Jaki jest więc cel mojego istnienia? Do czego jestem potrzebny? Mam wrażenie, że kazda przyjmowana przeze mie komunia św. jest przyjmowana świętokradzko. Mam tak wiele złych myśli - erotycznych, bluźnierczych i złych na swój temat, że musiałbym się spowoadać przed każdą komunią, aby być w stanie łaski przed przystąpieniem do tego Sakramentu. Nie jestem w stanie tak żyć...

Byłem u psychiatry. Po kuracji została mi tylko zniszczona wątroba. leki przeciwdepresyjne, które lekarz mi przepisał brałem potajemnie w 10 krotnie większych ilościach, ponieważ jedynie wtedy mogłem odczuć coś na kształt... "szczęścia"

Mimo licznych modlitw nic się nie zmieniło. Nie mam do nikogo o nic żalu. Panu Bogu za wszystko dziękuję. Wiem, że kiedyś skończę na ulicy i absolutnie nic tego nie zmieni. Ja poprostu nie umiem żyć pośród ludzi.

Zawsze,gdy muszę porozmawiać z szefem mój głos drży, robię się bardzo gestykulatywny i widzę, że on to widzi i wychodzę na idiotę...

Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że zawodzę Jezusa. Katolik powinien być otwartym, ciepłym i serdecznym człowiekiem, a ja taki nie jestem. Prędzej czy później popełnię samobójstwo i to mnie przeraża... Nie sam fakt samobójstwa, ale kara za ten czyn...

Nie odpowiadajcie na mój wpis, chciałem tylko ulżyć w swoim bólu, którego nikt nie jest w stanie zrozumieć i kórego żadem psychiatra nie jest w stanie wyleczyć.

 Tematy Autor  Data
 Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Łukasz 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy fx 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Paulina 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy MM 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy kh 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy twój imiennik 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy DS 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Margaret 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Ewa 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Piotr 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy AsiaBB 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Idealistka 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Ona 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Martyna 
  Re: Prędzej czy później popełnię samobójstwo nowy Lea 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: