logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chce odejść, bo nie akceptuje mojej seksualnej przeszłości.
Autor: Marek (---.147.40.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2019-05-17 11:07

Kobieta chce odejść bo nie akceptuje przeszłości
Kobieta mojego życia, której chce się oświadczyć chce ode mnie odejść ponieważ nie akceptuje mojej przeszłości seksualnej. Jest dziewicą, postanowiłem czekać że współżycie do ślubu. Lecz w niej coś pękło ma określone wartości i twierdzi, że nie da rady, mimo że kocha... Co robić?

 Re: Chce odejść, bo nie akceptuje mojej seksualnej przeszłości.
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-05-25 00:03

Marku,
Co robić?

Nic na siłę. Uszanuj jej szczerość. Poczekaj cierpliwie. Może jeszcze zmieni swoje zdanie i zaakceptuje Cię takim, jakim jesteś - z całą przeszłością seksualną. Chociaż nie dla wszystkich kobiet jest to takie proste, mieć małżonka z bogatą przeszłością seksualną. To czasami bardzo rani, odpycha i może stanowić wielkie ryzyko dla trwałości związku małżeńskiego. Można mniemać, że kocha Ciebie, ale wartości które wyznaje, są dla niej jednak ważniejsze. Wtedy głową muru nie przebijesz. Nie nalegaj. Daj sobie spokój.

 Re: Chce odejść, bo nie akceptuje mojej seksualnej przeszłości.
Autor: MM (---.play-internet.pl)
Data:   2019-05-25 14:04

Rozmawiać, poznawać jej wartości, nawrócić się, wypowiadać, być blisko Boga. Czy rozmawialiście o małżeństwie? Może ona nie wie jakie masz wobec niej plany?

 Re: Chce odejść, bo nie akceptuje mojej seksualnej przeszłości.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-05-26 04:35

"Lecz w niej coś pękło"

Nic nie musiało w niej pękać. Mogła po prostu zrobić poważną przymiarkę do bycia Twoją żoną i wyszło jej, że nie da rady. Lepiej że wyszło teraz niż po ślubie.

 Re: Chce odejść, bo nie akceptuje mojej seksualnej przeszłości.
Autor: Magda (---.hsi06.unitymediagroup.de)
Data:   2019-06-03 09:08

może bała się być kolejna w kolekcji. może nie kocha Ciebie takiego, jaki jesteś, ze wszystkim, co przeżyłeś. jeżeli to jej obawy to z nia porozmawiaj. jeżeli to drugie, to dobrze, że wiesz o tym przed oświadczynami.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: