logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy mam problem z zazdrością?
Autor: www (---.icpnet.pl)
Data:   2019-05-18 23:39

Czy możecie mi proszę doradzić, albo wyrazić Waszą opinię, bo sama się już gubię.
Czy to normalne, że mężczyzna lajkuje zdjęcia ładnych kobiet wiedząc, że jest mi przykro z tego powodu? Cz ja przesadzam? Gdy to skomentuje słyszę, że nic to nie znaczy i dlaczego próbuje go ograniczać. Naprawdę nie wiem co mam już myśleć na ten temat, ale nie czuję się z tym najlepiej. Wiem, że sama mam kompleksy na punkcie swojej urody, ale może nie powinnam w ogóle na to zwracać uwagi? Dziękuję z góry za opinie.

 Re: Czy mam problem z zazdrością?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-05-26 17:44

www, piszesz o jakimś mężczyźnie. A kto to jest? :)

1. Jeżeli to tylko kolega z pracy, to wolno mu robić, co mu się podoba. Jest dorosły.

2. Jeżeli to narzeczony to znaczy, ze lekceważy Twoje zdanie, prośby upodobania, wrażliwość. Próżny egoista...

3. Jeżeli jest to mąż tzn., ze w waszym związku coś poważnie "zgrzyta" i należałoby pomyśleć o naprawie relacji (lub separację na przemyślenia?)

Zachowujesz się jak najbardziej poprawnie, bez zarzutu.. Powinnaś zwracasz uwagę na takie sprawy. W niczym naprawdę nie przesadzasz. Bardzo dobrze, ze dbasz o swoją godność. (!)

 Re: Czy mam problem z zazdrością?
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-05-29 02:09

"Czy to normalne, że mężczyzna lajkuje zdjęcia ładnych kobiet wiedząc, że jest mi przykro z tego powodu?"
W moich oczach lajkowanie zdjęć ładnych kobiet jest nienormalne. Dlatego mężczyzna mający takie hobby u mnie byłby poza kręgiem kandydatów na męża.

Mnie nie zależy na tym, żeby mąż mnie zapewniał, że inne kobiety mu się nie podobają. A gdyby próbował mi wmawiać, że jestem najładniejsza, uznałabym, że ma mnie za idiotkę. I to byłby dla mnie problem :)

Na tytułowe: tak, uważam, że masz problem z zazdrością.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: