logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Słyszałam że Bóg wysłuchuje modlitw z gromnicą.
Autor: Anna (---.play-internet.pl)
Data:   2019-06-21 22:21

Witam,
W tym miesiącu mam egzamin sprawnościowy do policji a szczerze mówiąc mam słabą kondycję. Bardzo mi zależy na tym, a słyszałam że Bóg wysłuchuje modlitw z gromnicą. Jakie jest wasze zdanie na ten temat?

 Re: Słyszałam że Bóg wysłuchuje modlitw z gromnicą.
Autor: A2 (---.dynamic-zab-04.vectranet.pl)
Data:   2019-06-21 23:26

Bez przesady. Modlitwa to nie magia.

 Re: Słyszałam że Bóg wysłuchuje modlitw z gromnicą.
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2019-06-22 00:52

No wiesz, modlitwą można zdziałać cuda. Ale w przypadku poprawy kondycji ćwiczenia byłyby również wskazane.

 Re: Słyszałam że Bóg wysłuchuje modlitw z gromnicą.
Autor: Mira (---.securex.cc)
Data:   2019-06-22 05:31

Jestem pewna, że Bóg wysłuchuje KAŻDEJ modlitwy. A czy spełnia nasze prośby w nich zawarte to już inna sprawa. Na pewno chce dla nas jak najlepiej i wie doskonale, co jest dla nas dobre.

 Re: Słyszałam że Bóg wysłuchuje modlitw z gromnicą.
Autor: Mateusz (84.38.84.---)
Data:   2019-06-22 12:41

Odpuść sobie z gromnicą, a zamiast tego wykorzystaj pozostały czas na intensywny trening. Powodzenie tego egzaminu zależy od ilości czasu i energii, które teraz byłabyś jeszcze w stanie na to poświęcić. Okaże się, że to zbyt mało? Być może, ale dlaczego zatem nie zabrałaś się za to wcześniej? Poszukiwanie jakiejkolwiek pracy należy rozpocząć od dokładnego zapoznania się z wymaganiami stawianymi przez pracodawcę i jeśli się ich nie spełnia, postarać się to zmienić, albo zrezygnować. Przeprowadzanie testów kondycyjnych wśród kandydatów na policjantów nie jest zaś żadną tajemnicą, więc zapewne wiedziałaś o nich od dawna. Pozostaje jeszcze kwestia Twoich własnych, indywidualnych predyspozycji. Są ludzie, którzy nawet mimo prób, wysiłków i ćwiczeń nie dadzą rady osiągnąć pewnego pułapu sprawności fizycznej. Jeśli tak byłoby w Twoim przypadku, to należy przygotować jakiś plan awaryjny, zastanowić się co innego możesz robić, jeśli to Ci się nie udało.

 Re: Słyszałam że Bóg wysłuchuje modlitw z gromnicą.
Autor: @#$% (---.17-3.cable.virginm.net)
Data:   2019-06-24 02:12

Gwarancji nie ma, ale spróbowac warto. Z tego co słyszałem gromnica powinna mieć przynajmniej 3 m wysokości i trzebna ja za zgodą proboszcza zapalić na ołtarzu. (Jeśli wszystko się uda, warto się tą informacją podzielić z innymi np. podczas ogłoszeń parafialnych. Parafianie powinni wiedzieć, że mają wierzących policjantów)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: