logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ślub z rozsądku?
Autor: Ada (---.router40.tygrys.net)
Data:   2019-07-01 14:43

Hej, mój problem jest dość trudny. Od najmłodszych lat wykazywałam skłonności do BDSM, bycia skrajnie uległą, pociągali mnie tylko Ci źli chłopacy i mimo próby zmiany tego nie udało się. Próbowałam niejednokrotnie terapii, szczególnie, że całe nastoletnie lata walczyłam z anoreksją i po kolejnych specjalistach, którzy mieli mnie gdzieś sama sobie poradziłam rozpisując na kartce traumy, przechodząc przez nie i samej rozwiązując moje problemy patrząc na nie z dystansu, więc nie piszcie, że mam iść do psychoterapeuty, bo byłam u wielu i nie chcę już próbować kolejnych.

Ale do rzeczy - Jestem dość ładną dziewczyną, więc nigdy nie narzekałam na brak powodzenia, ale odrzucałam tych "dobrych, ułożonych chłopaków", bo nie umiałam czuć przy nich motyli w brzuchu, odruchowo wybierałam czarujących "badboyów", którzy potem bardzo mnie krzywdzili (już w wieku 12 lat poznałam starszego od siebie chłopaka, który nie pozwalał mi ze sobą zerwać pod groźba zrobienia czegoś mi i mojej rodzinie i regularnie mnie gwałcił), więc były to bardzo słabe związki, a mimo to mój mózg wciąż pozwala mi się zakochiwać tylko w bardzo nieodpowiednich chłopakach.
Na mojej drodze pojawia się sporo dobrych, katolickich chłopaków, którzy najchętniej hajtnęliby się ze mną na już, a ja chcę mieć spokojne życie, męża, dzieci, budować życie i rodzinę na Bogu, bo tylko to może dać poczucie bezpieczeństwa i to jest zdrowe. Słyszałam, że miłość to nie uczucia tylko wybór, czy mogę wziąć ważny ślub gdy moja przysięga miłości opiera się na tym wyborze, że będę z drugą osobą na dobre i złe mimo burz i problemów i będę starać się w tym małżeństwie, żeby wszystko było dobrze, nawet jeśli nie "czuję" żadnych motyli w brzuchu do tej drugiej osoby? Czy to nie jest trochę wyrachowanie, że chcę być z kimś tylko dlatego, że to jest dobre, nawet jeśli nic do niego nie czuję?

 Tematy Autor  Data
 Ślub z rozsądku? nowy Ada 
  Re: Ślub z rozsądku? nowy Kalina 
  Re: Ślub z rozsądku? nowy loi 
  Re: Ślub z rozsądku? nowy A2 
  Re: Ślub z rozsądku? nowy Margaret 
  Re: Ślub z rozsądku? nowy Magda 
  Re: Ślub z rozsądku? nowy Ada 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: