logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy mam jakieś szanse na nawrócenie?
Autor: pusty (21 l.) (5.174.160.---)
Data:   2019-07-07 23:28

Cześć, chciałbym spytać, czy mam jakieś szanse na nawrócenie, a jeśli tak to jak to zrobić, może ktoś mogłby podac jakieś linki do stron z tym związanych.
Jestem w psychicznie tragicznej sytuacji, oczywiście wszystko to z mojej winy. W skrócie to mam 21 lat, zawsze byłem typowym osobosciowo emo boyem, wyalienowanym, opuszczonym, myslacym ciagle o smierci, samotnosci i samobojstwie, czyli no od zawsze dobrze ze mna nie bylo, nie chodziłem nigdy regularnie do kościoła, ale próbowałem się modlić często próbować zbliżyć do Boga, ale nigdy się szczerze nie nawróciłem.
Natomiast ostatni rok to juz kompletne przegiecie w moim wykonaniu, z frustracji wynikającej z obrzydzenia i nienawisci do siebie, swojego życia i niemożności zmiany zacząłem iść w drugą stronę zamiast w stronę Boga (co nigdy mi sie nie udało) to w stronę szatana, wiem, że to kompletnie głupie, ale stwierdziłem, że jeśli Bóg mnie nie chcę i mnie opuścił to szatan mi pomoże i zaopiekuję się mną i poczuję się wreszcie przez kogoś kochany. Zacząłem się okaleczać wycinając znaki satanistyczne na ciele w mało widocznych miejscach, po których zostało mnóstwo blizn, rozmawiać w myślach z szatanem, prosząc go abym poczuł się kochany przez niego ( wiem brzmi to tragicznie ;( ) i o to aby zabrał mnie z tego strasznego świata. Oczywiście to zwrócenie się w stronę szatana zniszczyło mnie doszczętnie, zamiast miłości czuję nienawiść tak dużą jak nigdy wcześniej, że budząc się rano mam ochotę rozszarpać swoje ciało, złe myśli rozsadzają mi głowę, jest ich tak dużo jakbym miał w niej myśli wielu osób. Do tego te okropne lęki przed ludźmi, światem przed wszystkim praktycznie, to uczucie, że nikt mnie nie kocha, wszyscy nienawidzą i nienawiść do wszystkich, mimo mojego wieku w środku czuję sie jak mała dziewczynka, która boi się wszystkiego. Nie mam siły na nic, najchętniej spałbym całymi dniami, bo tylko we śnie odcinam się od świata i nic nie czuję.
Boję się każdego następnego dnia, proszę o jakieś sam nie wiem porady, cokolwiek bo dłużej wiem, że nie dam rady.

 Tematy Autor  Data
 Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy pusty (21 l.) 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Kalina 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Ewa 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Wojtek 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy psx 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Estera 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Alina 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy ProszęOPomoc 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy pusty 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Alina 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy pusty 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Estera 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy B. 
  Re: Czy mam jakieś szanse na nawrócenie? nowy Alina 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: