logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Boli mnie zachowanie siostry męża
Autor: kobieta (---.siedlce.domtel.com.pl)
Data:   2019-07-08 22:11

Siostra mojego męża jest osoba dorosłą i pracującą i nie dała nam nic na prezent ślubny nawet kartki z życzeniami. Powiedziała mężowi(wtedy narzeczonemu) ze nam kupi meble. Ja mężowi(wtedy narzeczonemu), powiedziałam ze lepiej będzie jak da nam to co uważa ale w kopercie bo nie potrzebujemy tego co chciała kupić. Minęło już trochę czasu (lat) a mnie to do dziś boli. Widzę jak traktuje swojego drugiego brata, a nas olewa, lubi się wtrącać, potrafi być uszczypliwa. Żyjemy w zgodzie ale nie przepadamy za sobą. Bolą mnie jej pewne zachowania w stosunku do nas, do mnie. Rozmawiam o tym z mężem to mąż przyzna mi racje ze głupio się zachowuje czy głupoty gada, ale jej nic słowa nie powie. Uważam ze widząc pewne zachowania powinien odezwać się jako brat, tym bardziej ze jest starszy i mój maż. Ja jakbym uwagę zwróciła to bym była źle postrzegana, bo "ona ma racje". Tak potrafi działać, ze mój mąż potrafi zrobić co ona chce. Boli mnie to. raz się odezwałam ze nie nie będziemy robić tak jak ona doradza bo nam nie pasuje, to usłyszałam ze jestem taka, i owaka i ze bronie mężowi działać. Nie chce się odzywać za dużo bo chce żyć w zgodzie. A moje teście są strasznie za swoimi dziećmi. Kiedys powiedzieli u mnie w domu "Ze mamy bardzo dobre dzieci". A to są ludzie po 40-stce, a siostra za rok ja będzie miała i w dodatku panna.
Wszystkie te zachowania, traktowania, odzywki tej jedynaczki mnie bolą a najbardziej te z przeszłości. To było i minło ale są zachowania czy sytuacje, które mnie to wszystko przypomina, wszystko sie odnawia.

 Tematy Autor  Data
 Boli mnie zachowanie siostry męża nowy kobieta 
  Re: Boli mnie zachowanie siostry męża nowy Estera 
  Re: Boli mnie zachowanie siostry męża nowy kobieta 
  Re: Boli mnie zachowanie siostry męża nowy Hanna 
  Re: Boli mnie zachowanie siostry męża nowy MM 
  Re: Boli mnie zachowanie siostry męża nowy kobieta 
  Re: Boli mnie zachowanie siostry męża nowy B. 
  Re: Boli mnie zachowanie siostry męża nowy kobieta 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: