logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Problemy w pracy, myśli samobójcze
Autor: Weronika (---.serczer.pl)
Data:   2019-07-17 10:09

Witam. Pisze ten post, aby móc ja komuś wyżalić. Poszukać wsparcia.
Mam problemy w pracy. Duże. Boje się ze przez mój głupi bład mój pracodawca poniesie duża kare finansową. Może to błaha sprawa, ale ja zawsze wszystko przezywam. Do tego stopnia, że mam nawet myśli samobójcze. Modlę się do Boga o pomoc, ale boję się ze on nie słyszy moich modlitw.

 Re: Problemy w pracy, myśli samobójcze
Autor: Ola (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2019-07-17 21:03

Dziewczyno! Ogarnij się! Problemy finansowe to nie koniec świata! Życie i zdrowie człowieka są najważniejsze. To się tyczy również Twojego życia i zdrowia, zarówno psychicznego jak i fizycznego. Chyba nie masz wątpliwości. Spójrz na to z innej perspektywy - pomyśl, że Twoja najbliższa przyjaciółka znalazła się na Twoim miejscu. Co byś jej poradziła?

Pracodawca powinien być ubezpieczony od błędów i pomyłek - jeżeli tego nie zrobił, to również on, moim zdaniem, ponosi odpowiedzialność za ewentualne straty. Jesteśmy tylko ludźmi i każdy może się pomylić. Pracodawcy muszą o tym pamiętać, że pracownicy to tylko ludzie i ubezpieczać się na różne możliwe sytuacje.

Wyraź ubolewanie, przeproś za popełniony błąd pracodawcę. Sytuacja może się jeszcze wyjaśnić, może uda się jeszcze naprawić błąd. Może wszystko się jakoś poskłada. Może są osoby, które mają większą wiedzę, doświadczenie i będą w stanie zadziałać tak by wszystko się ułożyło. Nie wyolbrzymiaj problemu, nie znasz zakończenia tej sprawy.

Trzymaj się i módl do Pana Boga. Nie myśl cały czas o tym problemie. Pozwól sobie na myślenie o innych rzeczach. Spotkaj się z najbliższymi osobami i spędź z nimi czas, by poczuć się lepiej. Na przyszłość wyciągnij wnioski, ale nie zadręczaj się. Człowiek uczy się na błędach. Za parę lat nie będziesz już o tym pamiętać.

Będzie dobrze. :) Ułoży się, zobaczysz.

 Re: Problemy w pracy, myśli samobójcze
Autor: Asia (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-07-19 20:44

Bóg słyszy twoje modlitwy. Możesz być tego pewna. Słyszy też twoje myśli. Nawet te ukryte gdzieś głęboko. Zna je wszystkie. I chce je przemienić. Widzi i słyszy wszystko to, co w tobie płynie. Współodczuwa to wszystko razem z tobą. I jest z tobą bardzo blisko. Bliżej niż myślisz. Jest tuż obok trzymając dłoń na twoim ramieniu albo może przytulając cię do siebie i szepcząc ci delikatnie do ucha - "Nie bój się. Jestem z tobą. Wszystko będzie dobrze. Zaufaj Mi".

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: