logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy łaska potrzebuje wszystkich modlitw?
Autor: Lea (---.net.pulawy.pl)
Data:   2019-07-30 13:19

Jeden z bolesnych problemów: czy łaska Boża, żeby dotrzeć dotrzeć do człowieka, wymaga odmówienia wszystkich modlitw, jakie tylko istnieją i wielu praktyk religijnych?
Modlę się codziennie - od lat WIELU - około kilku godzin dziennie średnio. Świątek, piątek i niedziela. Bez urlopów w modlitwie.
Ktoś stwierdził, że łaska Boża nie może mnie odnaleźć, dopóki nie odmówię rano wszystkich modlitw, zwłaszcza tych, które 'obiecałam' odmawiać codziennie już dość dawno, nie ograniczając tej obietnicy czasowo - trochę na zasadzie "zobaczę". Te obietnice są jakby po to, żeby pomóc, nie zaszkodzić. Żeby dawać, nie zabierać. Szanse, łaskę, opiekę świętych.
Ktoś - jakaś osoba lub kilkoro osób traktuje być może sprawę rygorystycznie - jako WARUNEK. Tak samo i inne modlitwy.
Przecież dzień trwa 24 godziny. Nie wszystkie modlitwy odmawia się rano - niektóre wieczorem lub w nocy. Niektóre idąc ulicą lub siedząc na skwerku.
Po to jest DZIEŃ
MODLITWA NIE SŁUŻY CHYBA PO TO, ŻEBY REPRESJONOWAĆ CZY OGRANICZAĆ ŻYCIE, STAWIAĆ WARUNKI NIE DO WYPEŁNIENIA, ŻEBY CZŁOWIEK ZAŁAMYWAŁ SIĘ CZY PADAŁ NA NOS ZE ZMĘCZENIA. Zdaje mi się, że tego doświadczałam długi czas.
Modlitwa I TO KAŻDA - DAJE chyba ŻYCIE Każda jedna
To Bóg jest Panem łaski i to ON chyba decyduje, KIEDY?

 Tematy Autor  Data
 Czy łaska potrzebuje wszystkich modlitw? nowy Lea 
  Re: Czy łaska potrzebuje wszystkich modlitw? nowy Hanna 
  Re: Czy łaska potrzebuje wszystkich modlitw? nowy Kalina 
  Re: Czy łaska potrzebuje wszystkich modlitw? nowy Asia 
  Re: Czy łaska potrzebuje wszystkich modlitw? nowy Lea 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: