logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mama jest niewierząca.
Autor: Moniaczka (---.96.244.55.tvksmp.pl)
Data:   2019-08-14 14:10

W niedziele moja mama chce pojechać ze mną nad wodę. Zajęłoby to cały dzień, a mi bardzo zależy, by być w kościele. Naprawdę kocham Pana Boga i jak myśle, ze mogłabym przeżyć niedziele bez Mszy to chce mi się płakać. Wiem, ze jest możliwość uczestniczenia w sobotę wieczorem, lecz moja mama jest przekonana i mi mówi, ze przecież jeśli raz nie pojde do kościoła to nic się nie stanie. Ona jest niepraktykująca i ja jedyna z mojej rodziny wierze w Boga. Naprawdę strasznie chce pojsc na msze, lecz nie wiem co zrobić. Czy jeżeli nie poszłabym to miałabym grzech ciężki? Czasami boje się nawet zapytac mamę czy mogę isc do kościoła, bo u mnie w rodzinie zawsze wiara była wyśmiewana, lecz ja kocham Boga i chce uczestniczyć zawsze we mszy. Nie wiem sama co robić, bo tutaj strach czasami mnie paraliżuje i przez to nie dość, ze nie ide do kościoła, to jeszcze w dodatku boje się wyznać wiary. Co mogę i zrobić, bo naprawdę sama już nie wiem, i jeszcze w dodatku niw umiem rozróżnić co jest grzechem, a co nie. Będę wdzięczna za każda odpowiedz ❤

 Tematy Autor  Data
 Mama jest niewierząca. nowy Moniaczka 
  Re: Mama jest niewierząca. nowy Hanna 
  Re: Mama jest niewierząca. nowy Alina 
  Re: Mama jest niewierząca. nowy MM 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: