logo
Niedziela, 24 stycznia 2021
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony
 
 
 Czy prosić Pana Boga o męża?
Autor: Karolina (43 l.) (---.net.brewet.pl)
Data:   2019-08-23 17:20

Najdrożsi,

Proszę o rady. Być może Komuś z Was przytrafiło się coś podobnego? Mam 43 lata, jestem samotna. Leczę się. Nie potrafię zrozumieć... dlaczego. Najgorsze jest to, że weszłam w lata. Jeszcze 3, 4 lata temu miałam więcej wiary, że z tego wyjdę. Walczyłam, coś się działo. Ale gdzieś od trzech lat jest taka pustka we mnie. Kiedyś pracowałam, cieszyłam się życiem, codziennie z radością uczestniczyłam w Eucharystii. Miałam więcej siły. Później rozstałam się z chłopakiem, zmarła moja sunia, nie pracowałam, były ciągłe szpitale. Zycie stało się koszmarem. Nie wiem jak i do kogo się modlić. Czy wrócić do tego chłopaka, czy w ogóle prosić Pana Boga o męża. Tyle czekam. Nie pracuję, siedzę w domu. Nie wiem jak mam żyć. Czy jeszcze będę szczęśliwa. Proszę życzliwe osoby o radę.

 Re: Czy prosić Pana Boga o męża?
Autor: Hortensja (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-08-29 22:40

Modlić się można, ale radziłabym żebyś uniezależniła sobie szczęście od posiadania męża. Szczęścia nie można budować na drugim człowieku, bo będziemy zawsze nieszczęśliwi. Buduj relacje z Panem Bogiem a będziesz szczęśliwa. Może to brzmi jak frazes, ale mówię to z własnego doświadczenia. Też się kiedyś zamartwiałam czy będę mieć męża czy zostanę starą panną. A teraz jak zbliżyłam się do Boga nie mam takich problemów i smutków.

 Re: Czy prosić Pana Boga o męża?
Autor: _ela_ (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2019-09-03 19:18

Cóż, wygląda mi to na oznaki depresyjne. Radziłabym dobrego psychologa lub psychiatrę. To nie takie straszne, mam to za sobą. Powodzenia i pozdrawiam serdecznie :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: