logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa.
Autor: gosc (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2019-09-13 09:05

Od prawie roku probuje dowiedziec sie, czy mezczyzna, z ktorym sie spotykam, mial slub koscielny czy nie. Uwaza sie za mocno wierzacego, ale bez przerwy omija wszelkie pytania dotyczace naszej wiary. Na poczatku znajomosci wyznal, ze sie rozwiodl, gdy wtedy zapytalam, powiedzial, ze mial slub cywilny. Po pierwsze: ciezko mi uwierzyc, ze osoba wierzaca mogla miec tylko slub cywilny (nie jest to zreszta nikt mlody), a po drugie: jak chodzimy na Msze Sw., to nie przyjmuje on Komunii. Czy to jest wystarczajacy dowod na to, ze nie mowi mi prawdy? Jak powiedzialam, wszelkie moje kolejne nawiazania do tego tematu omija i dziwnie na mnie patrzy, a ja musze wiedziec, czy ostatecznie jest zonaty, bo jesli tak, to nalezaloby pojsc chociazby do spowiedzi z tego powodu, ze chodzilam na randki z zonatym. Czy taka osoba w ogole mozna traktowac powaznie? Naprawde nie chce narzekac, ale nie rozumiem tez, dlaczego taki gorliwy katolik boi sie wyznac prawdy, jezeli te podejrzenia sa sluszne? Jak wytlumaczyc komus, ze te kwestie sa dla mnie wazne? Juz kilka razy musialam rezygnowac ze zwiazkow z tego samego powodu (poprzedni przyznawali sie jednak szybciej). Czy takiego mezczyzne mozna traktowac powaznie?

 Tematy Autor  Data
 On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy gosc 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy Pax 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy Mateusz 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy Asia 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy Magdalena 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy gosc 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy Martha78 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy Magda 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy gosc 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy Hanna 
  Re: On konsekwetnie omija temat poprzedniego małżeństwa. nowy DSquirrel 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: