logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła.
Autor: Kalina (---.dbsinternet.pl)
Data:   2019-10-08 11:28

Nie myśl o sobie - pusty, myśl pogubiony. Łatwiej Ci będzie dostrzec w sobie dziecko Boże. Bóg nigdy nie chce żebyś przestał istnieć, bo istniejemy wiecznie, najpierw w życiu doczesnym, potem wiecznym.
Bóg po raz kolejny wzywa Cię do nawracania, i będzie tak czynił do końca życia.
Pogubiony, znasz drogę do Boga, do wyzwolenia się z sideł złego ducha.
Od dziś, od tej chwili wróć do modlitwy. Choćby zły zawiązywał Ci język na supeł, Ty siłą woli módl się Modlitwą Pańską i egzorcyzmem:

"Święty Michale Archaniele! Wspomagaj nas w walce, a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha bądź naszą obroną. Oby go Bóg pogromić raczył, pokornie o to prosimy, a Ty, Wodzu niebieskich zastępów, szatana i inne duchy złe, które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą, mocą Bożą strąć do piekła. Amen."

Najszybciej jak to możliwe przystąp do spowiedzi.
Poszukaj kapłana, może w zgromadzeniu zakonnym, który będzie mógł objąć Cię opieką duchową, sakramentalnie i w towarzyszeniu, rozmowach.Takie pogotowie, kiedy zły będzie Cię pętał. Wpadłeś tak dalece w jego sidła, że być może będzie potrzebny egzorcysta, w tej kwestii wszelkie informacje uzyskasz u kapłana.
Zapoznaj się ze stroną. egzorcyzmy.katolik.pl
Przestań się użalać, zacznij natychmiast działać we współpracy z kapłanem. Nie zmagaj się z tym samotnie, bo nie podołasz.
Co ma znaczyć ostatnie zdanie? Odjęło Ci władzę w nogach tak, że nie możesz pójść do kościoła? Zabrało Ci mowę tak, że nie zdołasz powiedzieć kapłanowi z czym przyszedłeś? Pokaż wobec tego ten post.
Nie wiem na ile w tym stanie duszy trafią do Ciebie argumenty, że droga do zbawienia stoi przed Tobą otworem. Możesz wytoczyć silną broń, zakupić kieszonkowe wydanie Pisma Świętego, czytać choćby po jednym zdaniu i nie rozstawać ze Słowem ani w dzień ani w nocy. Podam Ci jeden wers, niech stanie się Twoją opoką:
"To wam powiedziałem, abyście pokój we Mnie mieli. Na świecie doznacie ucisku, ale miejcie odwagę: Jam zwyciężył świat». J 16,33

Nie trać nadziei, nie popadaj w rozpacz bo tym dajesz pożywkę złemu. Fakt, narozrabiałeś. Masz nad czym płakać i masz się czego bać. Nie chcesz w tym trwać. Wyzwolenie od złego ducha jest możliwe, wysil swoją wolę.

 Tematy Autor  Data
 Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Igor 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy 38 na karku 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Kalina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Malgosi3 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Malgosi3 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy 38 na karku 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Tomasz 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Kalina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Ј 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Ј 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy stokrotka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: