logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła.
Autor: Alina (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-10-10 11:35

Tak jak Ci pisałam wcześniej sprawę paktu z szatanem można zamknąć definitywnie w sakramencie pokuty i pojednania. I więcej do tego nie wracać.
Problemem jest to, że czujesz się niezdolny do opuszczenia domu i odczuwasz lęk przed ludźmi i wszystkim, co Cię otacza. Popadasz w spiralę lęku. Robisz coś co chociaż na chwilę ma stłumić Twój lęk, co wydaje Ci się, że Cię na chwilę uspokoi (pakt, SMS), a tymczasem za chwilę to właśnie ta rzecz staje się powodem kolejnego, coraz większego lęku. Im dłużej nie zdecydujesz się wyjść z domu, przełamać się i podjąć działanie, tym dłużej Twój stan będzie się pogarszał. Potrzebne są Tobie leki, które obniżą poziom lęku, gdyż wynika on z choroby.
Czy masz kogoś bliskiego z rodziny lub przyjaciela, z kim mógłbyś się podzielić swoimi trudnościami lub osobę, która mogłaby wraz z Tobą pójść do lekarza (i do kościoła)?

W Polsce w niewielkim zakresie istnieją mobilne zespoły pomocy psychologicznej i psychiatrycznej, które przyjeżdżają bezpłatnie do domu osoby potrzebującej wsparcia psychicznego. Wiem, że są w Warszawie (Bielany), Wieliczce oraz Koszalinie. Jeżeli akurat jesteś mieszkańcem którejś z tych miejscowości, to kontakt masz tu: https://sczp.med.pl/

Dla osób znajdujących się w kryzysie psychicznym działa ogólnopolska, bezpłatna infolinia. Infolinia działa całodobowo, 7 dni w tygodniu.
Numer infolinii: 800 70 2222
Całodobowo można porozmawiać z psychologiem. W wybrane dni dyżuruje również psychiatra. Dokładne informacje o dyżurach psychiatry są tu:
https://liniawsparcia.pl/grafik-dyzurow-specjalistow-home/
Może na początek porozmawiasz przez telefon ze specjalistą. Proszę Cię abyś w chwili kiedy właśnie dopada Cię silny lęk i nie wiesz co robić, zadzwonił na tą infolinię.
Oczywiście ogarniam Cię modlitwą, żeby Bóg dał Ci siłę do działania, żebyś czuł się kochany przez Boga, żebyś wiedział, że Bóg jest blisko Ciebie i Cię wspiera, że On chce Twojego szczęścia. Ale pamiętaj, że Bóg wszystkiego za nas nie zrobi. Trzeba też podejmować działania. Zadzwonisz na infolinię, dobrze?

 Tematy Autor  Data
 Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Igor 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy 38 na karku 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Kalina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Malgosi3 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Malgosi3 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy 38 na karku 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Tomasz 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Kalina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Ј 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy pusty 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Alina 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy Ј 
  Re: Pakt z diabłem. Nie chcę do piekła. nowy stokrotka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: