logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Marzę o najniższej krajowej.
Autor: Anna (24 l.) (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2019-10-11 21:58

Witam, zdaje sobie sprawę, że jest wielu osób, które są w podobnej sytuacji ale jakoś to nie pomaga, gdy jest się w dołku. Otóż nie mogę znaleźć stałej pracy. Moim marzeniem jest zarobienie najniższej krajowej, serio, nigdy nie zarobiłam tyle pieniędzy. Zawsze byłam na stażach po 1000 zł, po których i tak mnie nie przyjęli. Teraz mam okazje pracować na zlecenie ale tylko 2 dni w tygodniu także będę znowu dostawać śmieszne pieniądze. Nie wiem już co robić, modlę się, żeby w końcu dostać normalną pracę bo już nie jestem nastolatką i powinnam już zarabiać na swoją emeryturę. Wszystko mnie dołuje, nie mam nawet komu się wygadać bo każdy już ma pracę (przeważnie po znajomościach i to mnie jeszcze bardziej dołuje). Zaczynam odsuwać się od ludzi bo nie chce im opowiadać jaka jestem żałosna, dosłownie wszyscy mnie wkurzają bo one mają i pracę i chłopaka i jakoś to życie im się kręci. A ja stoję w miejscu o nie mam wciąż pracy i na dodatek jestem sama. Nie wiem już co robić, nie chce już tak siedzieć w domu jak emeryt.

 Tematy Autor  Data
 Marzę o najniższej krajowej. nowy Anna (24 l.) 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy kh 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy B. 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy MM 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy anna 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy kh 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy anna 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy Estera 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy Martha78 
  Re: Marzę o najniższej krajowej. nowy Hanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: