logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach?
Autor: Ewelina (---.play-internet.pl)
Data:   2019-10-26 19:05

Hej, chcialabym sie dowiedziec jak KK i Pismo Święte patrzy i jak ocenia kobiety, ktore zamiast założyć rodzinę i oddać sie takiemu 'tradycyjnemu' życiu wolą żyć w zupełnie inny sposób? Mowa tu o baaardzo długim ksztalceniu siebie, mówię intelektualnym - skończyłam 4 kierunki studiow, aktualnie robie sobie jeszcze jeden, znam kilka jezykow obcych, nie mam męża, rodziny jako takiej, mam 32 lata, mieszkałam dotychczas w 8 krajach - jesli liczac okresy powyzej 3 miesiecy, obecnie mieszkam w Japonii, marzy mi sie jeszcze co najmniej kilka destynacji, w ktorych chce pomieszkax:) poza tym duzo wyjeżdżam sobie np na miesiąc, chodzę po wysokich górach i w ogóle. Czy wg Boga, przykazan itp jestem jakas gorsza? Czy takie zycie jest 'miłe Bogu', zakladajac ze nie spelnilam - i nie spelnie jednej z kobiecych ról - nie będę matką, bo nie chcę. Jakie macie zdanie na temat takiego stylu zycia? Zaznaczę tylko, ze osobiście jestem baaardzo szczesliwa, moze jeszcze nie spelniona, bo co chwilę pojawiaja sie nowe wyzwania - wkrotce rozpoczynam zdobywanie Korony Ziemi, a na horyzoncie juz mam nowe pomysly na zycie. Ogolnikowo, zeby nie przedłużać - czy zycie kobiety na walizkach jest pochwalane/ ganione, a moze podejście KK jest neutralne?

 Tematy Autor  Data
 Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Ewelina 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Hanna 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Estera 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy zielona_mrowka 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy B. 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Wierna 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Ј 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy @#$% 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Ewelina 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy G_JP 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy MM 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Marta 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Krys 
  Re: Jak KK ocenia życie kobiety na walizkach? nowy Mateusz 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: