logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Nie mogę się pogodzić z porażką na filologii.
Autor: hej (---.nux.net)
Data:   2019-11-10 23:13

Droga Maszo, a skoro studiujesz w mieście nie będącym Twoim rodzinnym miastem, to może byś po prostu wybrała inny uniwersytet w innym mieście? Wtedy nie spotykałabyś tych nieżyczliwych ludzi i mogła byś zacząć studia od nowa. Mówię tu o filologii angielskiej. Poza tym, z tego co wiem, niektóre uniwersytety oferują też amerykanistykę jako kierunek studiów, jest on bardziej zorientowany na wiedzę o USA, ale prowadzony po angielsku i języka angielskiego się nauczysz w bardziej luźnej formie niż tylko czysto filologiczne podejście. Albo, jeśli chcesz się nauczyć angielskiego, może być zaczęła studia w UK? Program studiów w UK jest inny niż w Polsce, ludzie chwalą sobie ten styl nauczania, a różne uniwersytety mają różne wymagania jeśli chodzi o maturę (bo zakładam, że mówisz o studiach licencjackich), więc nie tylko ludzie z super wynikami matur się dostają na te studia. O metodach finansowania możesz poczytać w internecie, nie jest to takie straszne jak się wydaje.

A poza tym i przede wszystkim - polecam Ci modlitwę do Ducha Świętego, proś Go, byś rozpoznała Bożą wolą co do Twoich studiów i podjęła dobrą decyzję.

Pozdrawiam

 Tematy Autor  Data
 Nie mogę się pogodzić z porażką na filologii. nowy Masza 
  Re: Nie mogę się pogodzić z porażką na filologii. nowy kh 
  Re: Nie mogę się pogodzić z porażką na filologii. nowy calinka 
  Re: Nie mogę się pogodzić z porażką na filologii. nowy Mateusz 
  Re: Nie mogę się pogodzić z porażką na filologii. nowy hej 
  Re: Nie mogę się pogodzić z porażką na filologii. nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: