logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 (Australia) Szukam opiekuna duchowego przez internet.
Autor: Marcin (---.static.qld.asp.telstra.net)
Data:   2019-11-13 23:52

Poszukuje kaplana chetnego do objecia mnie opieka i wsparciem duchowym przez internet. Mieszkam w Australii, w diecezji wielkosci Polski i Czech gdzie jest zaledwie 17 ksiezy. Nie mam wiec za bardzo mozliwosci znalezienie kogos u siebie. Serdecznie pozdrawiam i z gory dziekuje.

 Re: (Australia) Szukam opiekuna duchowego przez internet.
Autor: M. (188.74.51.---)
Data:   2019-11-17 13:46

Jeśli szukasz kogoś na kształt kierownika duchowego to nie powinieneś liczyć że kapłan sam się zgłosi - np. przeczytawszy ten post - bowiem oni raczej nie podejmują się kierownictwa duchowego z własnej chęci ale na skutek prośby zainteresowanego skierowanej konkretnie do danego księdza. Zastanów się jaka duchowość cie interesuje i tam szukaj. Teoretycznie łatwiej jest u księży zakonnych niż diecezjalnych.

 Re: (Australia) Szukam opiekuna duchowego przez internet.
Autor: elli (---.multi.internet.cyfrowypolsat.pl)
Data:   2019-11-17 20:53

http://www.pogotowieduchowe.pl/

 Re: (Australia) Szukam opiekuna duchowego przez internet.
Autor: Marcin (---.static.qld.asp.telstra.net)
Data:   2019-11-18 00:16

Dziekuje za odpowiedzi. Udalo mi sie znalezc ksiedza.

 Re: (Australia) Szukam opiekuna duchowego przez internet.
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2019-11-18 01:06

Czy jesteś pewien, że masz do czynienia z księdzem? Szukanie przez internet (np. na forach) jest obarczone ryzykiem.

 Re: (Australia) Szukam opiekuna duchowego przez internet.
Autor: Marcin (---.static.qld.asp.telstra.net)
Data:   2019-11-18 03:49

Nie, nie jestem. Imie i nazwisko figuruje na liscie ksiezy pewnego zgromadzenia. Moze to byc falszywy profil prawdziwego ksiedza. Nie jestem w stanie tego sprawdzic, podejme ryzyko. Mam niewiele do stracenia a duzo do zyskania. Dziekuje za troske

 Re: (Australia) Szukam opiekuna duchowego przez internet.
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2019-11-18 10:54

Można sprawdzić. Trzeba skontaktować się ze zgromadzeniem (oficjalny numer telefonu placówki zakonnej). Do stracenia masz natomiast dużo.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: