logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji.
Autor: oona (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2019-11-23 10:59

Teraz duzo sie o tym mowi, ze studia pracy nie daja. To jest bledne myslenie, ze pojde na dobre studia a potem bede kokosy zarabiac. Potem jest zderzenie z rzeczywistoscia. W dzisiejszych czasach trzeba miec znajomosci niestety. Sama znam osoby, ktore sa po studiach w swoim zawodzie pracy po znajomosci. Same studia to za malo trzeba miec znajomosci.
Widze, ze zyjesz w srodowisku, gdzie jest kult pieniadza. Ludzie ocenia sie po tym, ile kto zarabia, i w Tobie moze to wywolywac jakies kompleksy.

Otworz Ewangelie i poczytaj, co Pan Jezus mowi o bogactwach. W Ewangelii zupelnie co innego jest cenione, zupelnie inny sposob myslenia. Polecam pomedytowac nad takimi stwierdzeniami i zostanowic sie, czy naprawde pieniadze moga uczynic Cie szczesliwa. Choc nie jest grzechem byc bogatym, to pieniadze oddalaja od Boga, prawdziwe zrodla szczescia. Czlowiek, ktory ma duzo bogactw, latwo sie do nich przywiazuje i zapomina o Bogu, popatrz ile to sporow w rodzinach wybucha o pieniadze - nie ma milosci blizniego, ktora Pan Jezus tak zalecil. Kto nie ma milosci do blizniego, nie wejdzie do krolestwa niebieskiego. Naprawde polecam Ci sie mocno nad tym zastonowic, bys nie myslala jak swiat, ale jak Pan Jezus, bo nie grubosc portfela czyni nas szczesliwymi. Naprawde mozna byc szczesliwym majac niewiele.
Dlatego ja zamiast oglupiajacych vlogow czy ksiazek polecam Ci Ewangelie. Przeczytasz tam, ze Bog Cie kocha taka jaka jestes i nie musisz na ta milosci zaslugiwac i ze to nie pieniadze sa w zyciu wazne. One w zamysle Boga maja byc srodkiem, a niestety dla wielu staly sie celem.
Powiem Ci z wlasnego doswiadczenia, ze tez kiedys bylam nieszczesliwa szukalam psychologa, jednak odkad zblizylam sie do Boga te problemy znikly i juz nie potrzebowalam pomocy psychologow. Mam nadzieje, ze z Toba tez tak bedzie :)

 Tematy Autor  Data
 Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Marianna 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Hanna 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy oona 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy A2 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Estera 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Marianna 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Hanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: