logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji.
Autor: Marianna (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2019-12-01 00:27

Estera, źle mnie zrozumiałaś. To oczekiwania moich rodziców, nie moje. Oczywiście chciałabym tyle zarabiać, ale mam świadomość, że nie mam takich możliwości na chwilę obecną i nie podaję nawet takich kwot na rozmowach o pracę. Nie mam szans na 7 tys. brutto, a co dopiero na rękę. Nie wydaje mi się, żeby moje oczekiwania finansowe były zbyt wysokie. Chcę po prostu godnie żyć. Czy to, że marzę o wynajęciu kawalerki, to zbyt dużo? Nie stać mnie na nią, gdy pójdę do pracy również nie będzie mnie stać :(

Dziękuję za odpowiedzi. Myślałam kilka ostatnich dni o mojej rodzinie. Przede wszystkim o zaborczości. Widzę z jednej strony problem pewnego rodzaju. Moja babcia jest już w bardzo podeszłym wieku. Wyjeżdżając tak naprawdę nie wiedziałam czy jeszcze kiedykolwiek ją zobaczę. Moi rodzice są już w wieku emerytalnym, także chciałabym być blisko nich. Moi bliscy naprawdę wiele dla mnie zrobili i czuję się zobowiązana. Niestety żyją mocno moim życiem, a nie swoim. Cały czas zadaję sobie pytanie jak powinnam postąpić. Czy postawić siebie na pierwszym miejscu i wrócić za granicę, żyć godnie, widywać ich raz, dwa do roku, czy być blisko rodziny.

 Tematy Autor  Data
 Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Marianna 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Hanna 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy oona 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy A2 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Estera 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Marianna 
  Re: Chciałabym być kierownikiem, ale nie mam predyspozycji. nowy Hanna 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: