logo
Wtorek, 23 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Rzeszów, szukam dobrego spowiednika.
Autor: Maja (---.play-internet.pl)
Data:   2019-12-03 09:40

Szczęść Boże.
Poszukuję dobrego spowiednika w Rzeszowie, który może pomóc ze skrupułami. Nie mam juz siły, nie byłam u spowiedzi prawie rok. Od Świąt Wielkanocnych myślę o tym codziennie, ale bardzo się boje. Mam wrażenie, że dotyczą mnie wszystkie najgorsze grzechy. Nie mam pojęcia jak powiedzieć o nich spowiednikowi. Jutro kończę Nowennę do Matki Bożej o dobrą spowiedź i wiem, że nie mogę tego dłużej odkładać, bo tłumy przed świętami na pewno nie pomogą...

------------

Poszukiwania przez internet można rozpocząć od bazy adresowej: (klik).
moderator

 Re: Rzeszów, szukam dobrego spowiednika.
Autor: Ktoś (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2019-12-03 13:57

W Rzeszowie serdecznie polecam o. Józefa Zborzila u dominikanów, ma dość często dyżury, jest też dość dyspozycyjny. Mogę śmiało powiedzieć, że tylko dzięki niemu jestem jeszcze w Kościele, bo swoją niezwykłą cierpliwością pokazał mi prawdziwe oblicze Pana Jezusa. Spróbuj, może Tobie również będzie potrafił pomóc.

 Re: Rzeszów, szukam dobrego spowiednika.
Autor: Aś33l. (---.rz.izeto.pl)
Data:   2019-12-03 21:36

Spowiadam się często u rzeszowskich Dominikanów i mnie najbardziej podeszli ojciec Wojtek Gomułka i Włodzimierz Wieczorek:) Podobno przeor jako spowiednik tez jest dobry, ale chyba niezbyt dostępny. Ale generalnie polecam rzeszowskich Dominikanów:)

---
Bardzo Panią proszę o przeczytanie mojego pierwszego wpisu w tym wątku: (klik).
z-ca moderatora

 Re: Rzeszów, szukam dobrego spowiednika.
Autor: Maja (---.play-internet.pl)
Data:   2019-12-05 15:00

Dziękuję za odpowiedzi.
Postanowione, idę do Dominikanów :)
A czy długie są tam kolejki? I jak z umawianiem się na konkretną godzinę? Potrzebuje trochę czasu, a widziałam że Ojcowie mają godzinne lub tylko półgodzinne dyżury.

 Re: Rzeszów, szukam dobrego spowiednika.
Autor: Ktoś (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2019-12-05 20:42

Do każdego z nich jest podany adres e-mail na stronie. Osobiście nigdy nie miałam problemów żeby umówić się z o. Józefem poza jego dyżurem, ale to zależy od konkretnego ojca i dyspozycyjności w konkretnym czasie. Ale próbować warto, powodzenia.

 Re: Rzeszów, szukam dobrego spowiednika.
Autor: Anna Beata (---.150.178.223.skyware.pl)
Data:   2021-07-12 22:39

Szukam dobrego spowiednika w Rzeszowie. Jestem zainteresowana Spowiedzią z całego życia. Uprzejmie dziękuję za odpowiedź. Anna Beata

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: