logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Duchowy prezent dla ukochanej dziewczyny
Autor: Karol (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2019-12-14 17:41

Szczęść Boże!

Jest taka dziewczyna w moim życiu, którą bardzo kocham. Ale nie jest moją dziewczyną i raczej nie będziemy razem. Ale chciałbym jej dać jakiś duchowy prezent. Modlę się za nią, przepraszam Boga za jej grzechy. Bardzo pragnę coś dla niej coś zrobić więcej, ale nie wiem. Za odpowiedź z góry dziękuję. Pozdrawiam Was serdecznie.

 Re: Duchowy prezent dla ukochanej dziewczyny
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2019-12-14 21:57

Karolu,

Uważam, że Twoja modlitwa w jej intencji jest najważniejsza i oby była tylko szczera.

Jeżeli masz zdolności literackie, to napisz jakiś ambitny wiersz, lub skomponuj utwór muzyczny i zagraj go lub zaśpiewaj, a może narysuj jej portret. :)
Być może będzie to niezły pomysł. Nie musi być od razu wszystko naraz, wybierz coś.

 Re: Duchowy prezent dla ukochanej dziewczyny
Autor: AsiaBB (---.play-internet.pl)
Data:   2019-12-14 22:08

Jak napisałeś, że przepraszasz za jej grzechy, to mi się zapaliła czerwoną lampka. To raczej na prześladowanie wygląda, najlepiej zrobisz, jak dasz dziewczynie spokój i postarasz się o niej zapomnieć. Z tego nic dobrego nie będzie. Skoro nie będziecie razem, to nie będziecie i nie ma sensu katować siebie samego myśleniem o niej, czy prezentami.

 Re: Duchowy prezent dla ukochanej dziewczyny
Autor: Za moich czasów (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2019-12-15 01:06

Możesz za nią dać ofiarę na msze święte wieczyste do jakiegoś klasztoru - wtedy już zawsze będą się za nią modlić podczas mszy świętej. Nawet jak ty o niej zapomnisz.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: