logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy to może być pokuta?
Autor: Jarek (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2020-01-07 11:02

Witam wszystkich z okazji Nowego Roku składam wszystkim serdeczne życzenia pomyślności i wszystkiego co najlepsze i opieki pan Pana Boga i Matki Bożej chciałem się z wami podzielić taką refleksją Właśnie słucham świadectwa pani glorii polo pod tytułem Trafiona przez piorun i właśnie trafiłem na fragment dotyczący aborcji jaki to ciężki grzech i tak sobie myślę że to co mnie teraz spotyka to co przeżywam te trudności w życiu kłopoty stresy związane z pracą nie powodzenia w pracy może być związane z tym że gdy byliśmy małżeństwem korzystaliśmy z pigułek antykoncepcyjnych było to bardzo wygodne bo nasza sytuacja mieszkaniowa była bardzo trudna A wiadomo jak to jest młodym małżeństwie pragnie się tej bliskości więc było to bardzo wygodne korzystaliśmy z antykoncepcji bo żona nie zachodziła w ciąży Trwało to jak sobie teraz tak pomyślę chyba prawie przez 2 lata i być może jest to pokuta za ten ciężki grzech który żeśmy popełnili i oby to była tylko taka Focusa bo pokuta na tym świecie ma się nijak do pokuty w czyśćcu którą przyjdzie nam wycierpieć za ten ciężki grzech oglądam na internecie filmy dotyczące życia po śmierci dotyczące sierpień czyśćcowych i dusze czyśćcowe mówią wtedy w tych filmach poprzez mistyków że cierpienia czyśćcowe mają się nijak do cierpień na ziemi tak są potworne i obie nasz czyściec przez to trwało jak najkrócej Obym mógł odpokutować tutaj za ten ciężki grzech a poza tym też zgrzeszyłem po rozwodzie nieczystością na szczęście pan Bóg zesłał mi tą łaskę że się o pamiętałem i przestałem grzeszyć i się na wróciłem jedynym moim usprawiedliwieniem może być tylko to że nie zdawałem sobie sprawy wtedy gdy tak ciężko grzeszyłem że to taki ciężki grzech że Demon się tak z tego cieszy pani Gloria Polo bardzo pięknie opisała jakim cudem jest życie gdy pan był jest twarza że dusza nowo poczętego dziecka Jest już dorosła Nie wiem ile w ten sposób żeśmy unicestwi li żyć ludzkich ale Oby pan Bóg nam to wybaczył i oby mój czyściec nie trwał później po śmierci długo przez to oby mu to odpokutować to na tym świecie Ja zresztą gdy żona złożyła pozew rozwodowy ofiarował swoje życie Panu Bogu w zamian za jej zbawienie I choć to jest ciężkie przeżycie dla mnie ale być może Pan Bóg respektuje tą moją prośbę I przyjął tą ofiarę Napiszcie proszę o tym Co myślicie na ten temat jest to dla mnie trudne przeżycie trudne doświadczenie te wszystkie kłopoty dnia codziennego te problemy które mnie spotykają ale naprawdę to się ma nijak do czyśćca po śmierci Pozdrawiam wszystkich czytających

 Tematy Autor  Data
 Czy to może być pokuta? nowy Jarek 
  Re: Czy to może być pokuta? nowy 38 na karku 
  Re: Czy to może być pokuta? nowy Iwona 
  Re: Czy to może być pokuta? nowy Mateusz 
  Re: Czy to może być pokuta? nowy Ј 
  Re: Czy to może być pokuta? nowy Jarek 
  Re: Czy to może być pokuta? nowy 38 na karku 
  Re: Czy to może być pokuta? nowy Jarek 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: