logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy powinienem odejść z tego świata?
Autor: Przemo (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2020-02-02 08:10

Witam. Jestem gejem. Czy jako z wyrodnialec po odejściu z tego świata będę smażyć się w piekle.
PS ma ktoś jakieś tabletki nasenne?

 Re: Czy powinienem odejść z tego świata?
Autor: Igor (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-02-02 16:01

Przemo, same skłonności homoseksualne nie są grzechem. Dopóki nie popełniasz czynów nieczystych nie ma grzechu. Nie myśl nawet o samobójstwie. Idź na terapię i do psychiatry po leki na depresję. Wiem co mówię, sam mam od 4 lat i walczę z tym świństwem i lekami i terapią. Co prawda nie z powodu homoseksualizmu, ale wiem doskonale o czym mówię, a wierz mi też już byłem blisko "ostatecznego rozwiązania" jak mi się wtedy wydawało.

 Re: Czy powinienem odejść z tego świata?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-02-02 16:18

Przemo,

Nie przejmuj się, to się leczy. To dobrze, ze przypomniałeś sobie o piekle. Jeżeli się wcześniej nawrócisz, to nie. To Twój wybór - wyłącznie.

 Re: Czy powinienem odejść z tego świata?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2020-02-02 22:29

A teraz nie smażysz się w piekle? Myślisz o rzeczach ostatecznych, mając bałagan blisko siebie. Najpierw może zrób porządek i bierz właściwy kierunek by piąć się na wyżyny doskonałości, które zaprowadzą Cię bez wątpienia do Boga.
Nie rozumiem tego, mężczyzna w swej naturze jest zdobywcą, więc co się z Tobą dzieje?

 Re: Czy powinienem odejść z tego świata?
Autor: Robson (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data:   2020-02-02 22:31

A kto Ci takich głupot naopowiadał? Tu są więksi być może grzesznicy niż Ty, ale wszyscy zmierzamy do Nieba i ty też z nami możesz.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: