logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy moje sumienie jest prawidłowe?
Autor: Anula (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-02-05 23:44

Zaczne może od końca. pracuje od kilku lat w firmach,które bezwzględnie ale zgodnie z prawem postepuja z ludzmi. Mianowicie w firmach finansowych, bankach co udzielają ludziom pożyczek, chwilówek, lombardach i kantorach mających zaniżone lub zawyżone ceny. To powoduje wiele nerwów ze strony klientów, gdy zorientują się,ze mogliby zrobić coś korzystniej niż zrobili. Lub wiele problemów u tych co musza płacic wielkie kary za spóźnienia w płaceniu rat kredytów.

Zyje teraz normalnie, wynajmuje pokój w mieszkaniu. Wcześniej wyrzucono mnie z mieszkania. Urodziłam się w rodzinie alkoholowej, przemocowej. mama tułała się po różnych mieszkaniach, rozeszła się z tata alkoholikiem a potem związała z innym alkoholikiem, i urodziła jeszcze 4 dzieci. Niestety poznałam wiele bezduszności ze strony tak zwanych porządnych ludzi. bardzo żle mi się wiodło.
Nie mam matury bo wcześnie urodziłam córke a ojciec się jej wyparł a potem zachorował psychicznie wskutek narkotyków.
Dopiero szkolenia w instytucjach finansowych i praca w nich pozwala mi na zawalczenie o moje życie i obrone przed stoczeniem się.
Niestety rak szyjki macicy okaleczył mnie i ciężko jest mi znaleźć męza by razem iść przez życie i się wspomagać.

mam troche wyrzutów,ze sama siebie musze błogosławić, kochać i pracować w takich instytucjach.

 Tematy Autor  Data
 Czy moje sumienie jest prawidłowe? nowy Anula 
  Re: Czy moje sumienie jest prawidłowe? nowy Anusia / Moniaczka(15 l.) 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: