logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Chciałabym nawrócenia mamy.
Autor: Anusia / Moniaczka(15 l.) (---.96.244.55.tvksmp.pl)
Data:   2020-02-14 22:36

Ogólnie to moja mama chce wziąć ślub, ale jej narzeczony jest po rozwodzie i nie może wziąć ślubu kościelnego. Moja mama nie jest jakoś bardzo religijna, do kościoła co jakiś czas pójdzie, ale nie to ze wiara jest dla niej najważniejsza. Już planują datę, szukają sali na ślub cywilny. Wiem ze moja mama robi źle, ale jak mam to powiedzieć... Powie ze jestem dziwna bo przecież powinnam się cieszyć... a najgorsze jest to ze naprawdę czasami się ciesze, bo miałabym normalną rodzine, ale odpycham te myśli bo wiem ze to nie jest po Bożemu. Nie wiem co zrobić w tej sytuacji, mam tylko 15 lat, a moja mama nie rozumie wiary do końca i czasami uważa ze ja przesadzam z religijnością. I teraz boje się ze czasami jak coś się mnie pyta, jaka sala lepsza na wesele, a ja jej od tego nie dociągnę, to mam grzech ciężki... Chciałabym żeby moja mama się nawróciła w pełni, ale uzna mnie za nienormalną, jak powiem ze się nie ciesze... Nie wiem co mam zrobić i czy poście na ten ślub będzie czyms złym? Woem ze moja mama byłaby o wiele szczęśliwsza jakby wzięła ten ślub, wiec tym bardziej nie sposób jej przekonać, a nawet nie mam na tyle odwagi...

 Tematy Autor  Data
 Chciałabym nawrócenia mamy. nowy Anusia / Moniaczka(15 l.) 
  Re: Chciałabym nawrócenia mamy. nowy Aga 
  Re: Chciałabym nawrócenia mamy. nowy B. 
  Re: Chciałabym nawrócenia mamy. nowy Xxx 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: