logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy dzisiaj jest ktoś taki jak o. Klimuszko?
Autor: Viola (---.cable.dynamic.v4.ziggo.nl)
Data:   2020-03-03 10:29

Dzien dobry,

Chcialabym zapytac, czy istnieje w dzisiejszych czasach osoba z podobnymi umiejetnosciami jak Ojciec Klimuszko (nie wiem jak to dokladnie okreslic: dar rozeznania, jasnowidzenia?) Bardzo zachorowalam, lekarze nie bardzo moga mi pomoc, poszukuje kogos, kto pomoglby mi pomoc poprzez rozeznanie sytuacji. Chcialabym znalezc kogos wierzacego, nie chce trafic na jakiegos szarlatana. Z gory dziekuje za odpowiedzi.

Pozdrowienia

 Re: Czy dzisiaj jest ktoś taki jak o. Klimuszko?
Autor: Rita (213.181.198.---)
Data:   2020-03-10 17:07

Ojciec Klimuszko owszem mial dar jasnowidzenia, ale nikt o tym nie wspomina, ze dar ten mogl byc od zlego ducha. Siła jego 'leczenia' nie pochodziła od Boga. Tak jak u bioenergoterapeutow. Proszę isc przed Najswietszy Sakrament i prosic Boga o rozeznanie swojej sytuacji, lub o dobrego lekarza, a nie cudotwórcę. Bóg czasem dopuszcza cierpienie dla naszego zbawienia.

 Re: Czy dzisiaj jest ktoś taki jak o. Klimuszko?
Autor: Margaret (---.wieszowanet.pl)
Data:   2020-03-11 11:27

Od diagnoz są lekarze, nie osoby z darami, choćby prawdziwymi, proroctwa itp.
Od cudownych uzdrowień Bóg - można prosić innych o modlitwę w swojej intencji, zamówić Mszę, poprosić o sakrament chorych. (oczywiście można powiedzieć, że od wszelkich wyzdrowień Bóg, ale często za pomocą innych przyczyn, które stworzył).

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: