logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Podejmę post za kogoś, a ktoś za mnie.
Autor: Krzysiek (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-03-03 13:31

Według słów Pana Jezusa z Ewangelii Mateusza: "19 Dalej, zaprawdę, powiadam wam: Jeśli dwaj z was na ziemi zgodnie o coś prosić będą, to wszystkiego użyczy im mój Ojciec, który jest w niebie. 20 Bo gdzie są dwaj albo trzej zebrani w imię moje, tam jestem pośród nich".

Podejmę dwudniowy post w intencji jednej osoby o chlebie i wodzie wsparty modlitwą, która napisze pierwsza. Proszę podać intencję w jakiej mam pościć i imię.
W zamian oczekuję również 2 dniowego postu o chlebie i wodzie, w mojej intencji(za Krzyśka), a będzie to intencja o wyjście z nałogu alkoholowego i uzdrowienie ran duszy.

Proszę tylko nie robić tego na siłę, żeby był do post oddany Bogu, tak jak z Ewangelii, żeby wiedział o nim tylko Bóg, a nie wszyscy wokół, Panu Jezusowi oddany z czystą intencją i jeżeli ktoś nie może ze względów zdrowotnych, to też nie polecam.
Najlepiej ktoś, kto już praktykował taki post i najlepiej dzień przed postem zjeść małe ilości obiadu i kolacji, oraz prosić Pana Jezusa o wsparcie, łaskę postu.

Efekt taki, że ja będę się modlił i pościł za siebie i drugą osobę, a druga osoba za mnie i za siebie, a jak obiecuje Pan Jezus, Bóg wtedy to spełni.

Kiedyś przed trudnym momentem życia pościłem i modliłem się wraz z rodziną i efekt był, wierzę że to Chrystus mi wówczas pomógł, bo sprawa zapowiadała się gorzej.

 Re: Podejmę post za kogoś, a ktoś za mnie.
Autor: Ania (---.play-internet.pl)
Data:   2020-03-05 07:55

Krzysiek, kilka razy zaglądałam do Twojego postu. Napisz, czy te 2 dni postu o chlebie i wodzie mają być pod rząd, dzień po dniu czy dowolne dni, które byśmy ustalili? Czy woda, to np.może być herbata bez cukru? Pytam, bo chcę to wiedzieć. Pracuję zawodowo i nie wiem, czy 2 dni postu (pod rząd) dam radę, by być przytomną w pracy. Pochwalam Twój wielkopostny pomysł na walkę z nałogiem. Niech Bóg Ci błogosławi.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: