logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dziewczyny nie są zainteresowane katolikiem.
Autor: Krzysiu vel XYZ vel spamertsa (---.play-internet.pl)
Data:   2020-03-24 11:14

Co zrobić, żeby pozytywnie zwrócić uwagę dziewczyn na siebie, jsk zainteresować sobą? Widzę, że katolicy msją u płci pięknej przechlapane. Wystarczy powiedzieć o tym, że chodzi się co tydzień na mszę i już tracą zainteresowanie :( :( :(

 Re: Dziewczyny nie są zainteresowane katolikiem.
Autor: Jo (---.f-net.pl)
Data:   2020-04-02 18:09

Serio? A ja takiego szukam 🙂 Oczywiście odpada swego rodzaju fanatyzm religijny, ale zdrowa wiara i praktyka religijna jak najbardziej tak.

Za to mam wrażenie, że z nami kobietami katoliczkami tak właśnie jest. Bo mówiąc wprost, z praktykującą katoliczką mężczyzna nie prześpi się zbyt szybko. Więc nie są zainteresowani.

Co zrobić aby pozytywnie zwrócić na siebie uwagę? Bądź pozytywny. Pracuj nad sobą jako całością. Wiara jest ważna i należy ją pielęgnować. Równie ważne jest dbanie o swoje ciało, wygląd (dbanie o odpowiednią wagę, fajnie się ubrać a nie chodzić r rozciągniętych swetrach), zająć się rozwojem w pracy i swoich zainteresowań. To sprawi że będziesz bardziej pewny siebie. A tu już niewiele potrzeba żeby zainteresować kobietę 😉

Życzę powodzenia

 Re: Dziewczyny nie są zainteresowane katolikiem.
Autor: Anka (---.adsl.inetia.pl)
Data:   2020-04-05 19:13

Hej.

Zgadzam się z Jo w 100%. Też obecnie poszukuję swojej drugiej połowy a szukam właśnie wśród panów wierzących. I tak jak Jo, mam na myśli mężczyznę wierzącego ale nie fanatyka religijnego.

Obecnie podoba mi się bardzo chłopak, którego co którąś niedzielę spotykam samego w kościele, widzę, że skupia się na Mszy i Bóg jest dla niego ważny. Przy tym wszystkim to przystojny i interesujący mężczyzna. Dodatkowo nie obnosi się ze swoją wiarą i spotykam go raczej (jak mam szczęście go w ogóle zobaczyć) w zakamarkach kościoła. Chodzi do kościoła dla Boga - dla nikogo innego.

Jestem wierząca i ważne dla mnie jest abym mogła iść co niedzielę ze swoim partnerem do kościoła. W tym chłopaku widzę głęboką, niekłamaną wiarę i to jeszcze bardziej sprawia, że żałuję, że się nie znamy gdyż wydaje mi się bardzo wartościowym człowiekiem.

Jeżeli chcesz być interesujący dla kobiet to po prostu bądź najlepszą wersją siebie - tak SIEBIE, nikogo innego. Pielęgnuj swoje wartości, pasje, dbaj o swoją fizyczność. Tak, zadbany, dobrze ubrany mężczyzna ma powodzenie u kobiet. Nie garb się, bądź wyprostowany i przede wszystkim staraj się być pewną siebie, uśmiechniętą osobą.

Powodzenia.

 Re: Dziewczyny nie są zainteresowane katolikiem.
Autor: Klara (---.centertel.pl)
Data:   2020-04-05 20:29

Anka, to do dzieła. Zaczep go którejś niedzieli, jak już wszystko wróci do normy :)

No i zgadzam się z Jo:) Krzysiu, może szukasz wśród niewierzących Pań - wtedy i tak szkoda Twojego czasu. Są spotkania dla wierzących singli, portale randkowe, msze o dobrych współmałżonków (możesz porozmawiać z jakąś kobietą po na przykład). Wierzących kobiet samotnych jest naprawdę wiele, i są to osoby które nie dają "kosza" ot tak :D Tak więc powodzenia w szukaniu tej jedynej.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: