logo
Niedziela, 05 kwietnia 2020
Szukaj w

Posłuchaj Radyjka
Kanał czerwony
Kanał zielony

Jak się odkochać?
Autor: Odkochanie (185.125.4.---)
Data:   2020-03-25 08:04

Szczęść Boże,
Zakochałem się jakiś czas temu w dziewczynie ale wiem, że nie nadaję się na męża dla żadnej kobiety. Jestem leniwy, nieodpowiedzialny i mam porywczy i wybuchowy charakter. Lepiej dla wszystkich żebym był sam. Macie jakieś sposoby na odkochanie się? Nie chcę o niej myśleć cały czas...

Re: Jak się odkochać?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2020-04-01 23:08

Super. Słuchałam przed chwilą, to też posłuchaj:

https://teksciory.interia.pl/monika-kuszynska-nie-ma-rady-na-milosc-tekst-piosenki,t,671873.html

Poważnie, na to Twoje odkochanie proponuję lenistwo zamienić w pracowitość, nieodpowiedzialność w odpowiedzialność a porywczość charakteru w łagodność bycia. Gwarantuję, że w mig się odkochasz. Uważam, że myślisz bardziej o sobie niż o niej i stąd ta udręka :P

Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2020-04-02 12:07

Popieram Danusię. Popracuj nad sobą i swoim charakterem.

Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-04-02 16:25

Nieodkochany,

Prowokujesz pewnie z nudy i gnuśności, jaka ogarnęła Cię w tym korona-wirusowym czasie. Umyj okna, uprzątnij piwnicę, wywietrz pościel, przewietrz mieszkanie i zrób przedświąteczne porządki w całym mieszkaniu a może i w przydomowym ogródku. To Ci bardzo pomoże.

Możesz także zostać wolontariuszem, nie musisz nudzić się sobą jak mops.

A wszelkie porady sercowe uzyskasz na innych portalach. Przeleć je, może tam znajdziesz satysfakcjonującą odpowiedź na swoje "przemyślenia".

Pozdrawiam

Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2020-04-02 19:22

Na forum jest niejeden wątek na ten temat. Poszukaj ich samodzielnie w ramach walki z lenistwem, a potem wyślij posta z ich adresami. Brak takiego wpisu będzie dobitnym dowodem, że jesteś spamerem. Strasznie leniwym spamerem, którego stać jedynie na krótkie, zaledwie kilkuzdaniowe spamy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: