logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak się odkochać?
Autor: Odkochanie (185.125.4.---)
Data:   2020-03-25 08:04

Szczęść Boże,
Zakochałem się jakiś czas temu w dziewczynie ale wiem, że nie nadaję się na męża dla żadnej kobiety. Jestem leniwy, nieodpowiedzialny i mam porywczy i wybuchowy charakter. Lepiej dla wszystkich żebym był sam. Macie jakieś sposoby na odkochanie się? Nie chcę o niej myśleć cały czas...

 Re: Jak się odkochać?
Autor: danusia (178.219.104.---)
Data:   2020-04-01 23:08

Super. Słuchałam przed chwilą, to też posłuchaj:

https://teksciory.interia.pl/monika-kuszynska-nie-ma-rady-na-milosc-tekst-piosenki,t,671873.html

Poważnie, na to Twoje odkochanie proponuję lenistwo zamienić w pracowitość, nieodpowiedzialność w odpowiedzialność a porywczość charakteru w łagodność bycia. Gwarantuję, że w mig się odkochasz. Uważam, że myślisz bardziej o sobie niż o niej i stąd ta udręka :P

 Re: Jak się odkochać?
Autor: Estera (---.165.kosman.pl)
Data:   2020-04-02 12:07

Popieram Danusię. Popracuj nad sobą i swoim charakterem.

 Re: Jak się odkochać?
Autor: Magdalena (---.centertel.pl)
Data:   2020-04-02 16:25

Nieodkochany,

Prowokujesz pewnie z nudy i gnuśności, jaka ogarnęła Cię w tym korona-wirusowym czasie. Umyj okna, uprzątnij piwnicę, wywietrz pościel, przewietrz mieszkanie i zrób przedświąteczne porządki w całym mieszkaniu a może i w przydomowym ogródku. To Ci bardzo pomoże.

Możesz także zostać wolontariuszem, nie musisz nudzić się sobą jak mops.

A wszelkie porady sercowe uzyskasz na innych portalach. Przeleć je, może tam znajdziesz satysfakcjonującą odpowiedź na swoje "przemyślenia".

Pozdrawiam

 Re: Jak się odkochać?
Autor: Ј (---.austin.res.rr.com)
Data:   2020-04-02 19:22

Na forum jest niejeden wątek na ten temat. Poszukaj ich samodzielnie w ramach walki z lenistwem, a potem wyślij posta z ich adresami. Brak takiego wpisu będzie dobitnym dowodem, że jesteś spamerem. Strasznie leniwym spamerem, którego stać jedynie na krótkie, zaledwie kilkuzdaniowe spamy.

 Re: Jak się odkochać?
Autor: Emi (---.centertel.pl)
Data:   2020-04-07 22:42

Nie bardzo pomogę w temacie, jak się odkochać - bo sama walczę z tym problemem. Ale nie sprowadzałabym rozwiązania problemu do samego zabicia nudy, bo sama dobrze wiem, że przy myciu okien, sprzątaniu piwnicy itp. też można cały czas myśleć o tej drugiej osobie.

Co natomiast poradzę, to wyzbycie się myślenia z góry, że nie nadajesz się do związku - radzę raczej pracę nad sobą, jeśli czujesz powołanie do małżeństwa. Ja tak kilka lat temu założyłam, że się nie nadaję (bo brzydka, bo porywcza, bo nie chce mi się robić domowych czynności), i co tu dużo mówić - wiele spraw zaniedbałam i teraz muszę na nowo nad sobą pracować, co w pewnym wieku i przy pewnych przyzwyczajeniach już jest trudniejsze, o ile możliwe. A teraz... gdzieś się pewne pragnienia i tęsknoty budzą, i nie wiem co z nimi zrobić, więc trzeba działać póki czas ;)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: