logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Rodzice nie tolerują chłopaka.
Autor: Justyna (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data:   2020-05-16 12:40

Witam, problem jest taki - rozstałam się 2 tygodnie temu z chłopakiem. Bardzo nie podobało mi się to, że nie chodzi do kościoła, jednak po rozmowie ze mną był 2 razy, ostatni raz nie, bo jak twierdził - nie ma czasu. Oczywiście obiecał mi że bedzięmy chodzić co niedzielę do kościoła jednak tak nie wyszlo. Mama kazała mi z nim zerwać tłumacząc się tym że: nie chodzi do kościoła, a jego rodzina też, rodzice nie mają sakramentu ślubu, nie chodzą do kościoła, powiedziała ze wchodzenie w tą rodzinę to jak wchodzenie w piekło. Dosłownie, mówi że sama pcham się do piekła, a jak będe chciała z nim być to nie da błogosławieństwa oraz się ode mnie odetnie. Zerwałam, ale chyba dla świętego spokoju bo mama robiła mi straszne awantury, codziennie krzyki. Z tym kościołem, to myślę ze byl to jednorazowy incydent. Najgorsze jest to że kocham go a nie mogę z nim być. Napisał po 2 tygodniach - zrozumial wszystko, miał dużo czasu na refleksje. Kocha mnie, nie wyobraża życia beze mnie i powiedział ze zawsze będzie ze mną chodził do kościoła, on chce, twierdzi że się zmieni. Chciałabym spróbować, ale na przeszkodzie stoi mama, która jak się dowie to znów bedzie namawiać do skończenia tego albo wyrzuci mnie z domu, mówiąc że nie będzie przykładać do tego ręki. Wiem, że jest do tego zdolna. Zabroniła nawet mi z nim pisać. Co mam robić? Uczucia dalej są, dalej go kocham, jeśli chce się naprawdę zmienić, prosił żebym mu pomogła w zmianie, to przecież nie mogę odmówić, on chce się nawrócić, ale moja mama tego nie rozumie. Co mam robić, jak do niej przemówić?

 Tematy Autor  Data
 Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Justyna 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Hanna 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Mateusz 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Kalina 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Dorota 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Justyna 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Dorota 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy Asia 
  Re: Rodzice nie tolerują chłopaka. nowy B. 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: