logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Przestaję wierzyć.
Autor: Niespokojny (30 l.) (---.play-internet.pl)
Data:   2020-05-16 19:19

Kochani,

powiem o sobie krótko. Zawsze byłem osobą, która wierzyła, modliła się, wołała o pomoc do Boga. Mam prawie 30 lat, jestem sam, nie mam przyjaciół, nikogo poza rodziną. Przyjaźniłem się kiedyś z pewnymi osobami, jednak ktoś nakłamał i nas skłócił. Prosiłem Boga wielokrotnie o pomoc w pojednaniu i nic się nie wydarzyło. Nie mówcie, że to moja wina, bo się źle modle. Jestem sam od wielu lat. Nie oczekuje już od Pana nic, tracę wiarę w Niego. Samotność to nic fajnego.
Nie wiem nawet po co to pisze, ale gdyby ktoś mógłby coś powiedzieć, to będę wdzięczny.

 Re: Przestaję wierzyć.
Autor: Aneta (77.87.0.---)
Data:   2020-05-16 19:41

Skoro masz rodzinę, to może z jej członkami spróbuj się zaprzyjaźnić? Zrobiłam tak wiele lat temu i nie żałuję. Też nie mam przyjaciół poza rodziną, ale uświadomiłam sobie to dopiero po przeczytaniu Twojego postu. Przyjaźń członków rodziny (seniorów i rówieśników) zupełnie mi wystarcza. Co do Pana Boga, to dobrze, że niczego od Niego nie oczekujesz, bo to On jest wartością sam w sobie, a nie tylko to, co mógłby nam dać. Może spróbuj pomyśleć o Jego samotności - w ogrójcu, na krzyżu... On rozumie Cię lepiej niż Ci się wydaje. Nie rezygnuj z Niego, bo On nigdy nie zrezygnuje z Ciebie.

 Re: Przestaję wierzyć.
Autor: Ona (---.centertel.pl)
Data:   2020-05-16 22:18

A czy w pobliskim Twoim kościele są jakies wspólnoty chrześcijańskie gdzie mógłbyś poznać kogoś wartościowego? Może wyjdź na przeciw i sam próbuj znaleźć jakieś towarzystwo. Modlitwa czasem nie działa magicznie, ludzie mają wolną wolę i dobry Bog z tego co wiem nie łamie jej. Czasem trzeba naszej inicjatywy. Są też chrześcijańskie portale, np.:

www.zapisanisobie.pl
www.szczesliweserca.pl
www.znajomapolonia.com
www.wymodleni.pl
www.dla-samotnych.pl
www.oratorium.com.pl
www.catholicsingles.com/
www.catholicmatch.com
www.avemariasingles.com
www.eharmony.com

i można tam poznać osoby z wartościami, osoby wierzące. Kiedyś z nich korzystałam. Może spróbujesz? :) Jesli chcesz poszukaj portali chrzescijańskich gdzie znajdziesz osoby z wartosciami i moze blisko w Twojej okolicy. Wyjdź na przeciw swojej samotności. Pozdrawiam Cię serdecznie, wszystko zawsze zdarzyć się może. Niech dobry Bog ci błogosławi. :) Nie trać nadzieji :)

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: