logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak uwolnić się od zranień?
Autor: Daria (---.centertel.pl)
Data:   2020-05-24 18:17

Nakreślę może szybko moją sytuację- jestem młodą osobą, pochodzę z rodziny która raczej niestety nie utrzymuje ze sobą kontaktu, nie jest skłócona ale ewentualnie przesyłamy sobie tylko życzenia, nie utrzymuję kontaktu ze swoim ojcem już wiele lat bo go zerwał ot tak, uważam moją mamę za przyjaciółkę, ale ona ma mocną nerwicę, nie zlicze ile razy w życiu krzyczała na mnie bez zahamowań, mówiła mi takie rzeczy że po chwili nienawiści jaką do niej czułam, po prostu dlugo leżałam czując taką rozpacz w sobie że żałowałam że w ogóle istnieje, a później pustkę (marzę żeby być kiedyś matką, która nigdy nie krzyknie na swoje dzieci bo wiem jak ranią słowa), u mnie w domu podniesiony głos to normalność (ja staram się nie krzyczeć), dlatego się wyprowadziłam, chociaż oczywiście ''przesadzam''. Nie mam raczej przyjaciół mimo że jestem towarzyska , ale wszystkie bliższe relacje kończą się właściwe nie wiem kiedy nagle. Odrzuciłam też bezpowrotnie kogoś kto kochał mnie mimo wszystko znając moja sytuację. Poza tym wszystkim co opisałam wiem że dostałam od Boga wiele innych darów i mu za to dziękuję. Oczywiście nie napisałam wszystkiego, nie chcę tutaj pisać swojej biografii ani się rozczulać, ale jest jeszcze jedna sprawa która ma wpływ na poczucie mojej wartości a jest związana z rodziną, domem. Jestem osobą wierzącą, ale sama długo nie wierzyłam do końca że Bóg jest dobry, dopiero teraz dzięki Jego łasce poznaje to Jaki jest naprawdę( trafiłam na wspaniałe książki religijne i kazania w internecie), Bóg odpowiedział na moje wołanie niemal natychmiast, staram się budować z nim nieprzerwaną, żywą relację. Są we mnie jednak nadal te zranienia z całego życia, poczucie że jestem niechciana (mimo że dostałam jakieś poczucie miłości w życiu i Chwała Panu że o to zadbał, bo marnie by było), to że nikomu na mnie tak naprawdę nie zależy. Jak sobie z tym poradzić? Przepraszam że się rozpisałam, może potrzebowałam to wyrzucić z siebie po prostu. Nie jestem przekonana cd terapii, byłam zresztą nawet kilka razy u psychologa. Ale może ktoś może to polecić? Może ktoś z Was poradził sobie z takim stanem?? ja nie chcę w nim trwać, oddawałam go Bogu, ale jednak te zranienia, wyrzuty (np. że inni mają pełne rodziny i mają łatwiej) są we mnie nadal, zwłaszcza że odzywają się nadal bo przez kilka miesięcy będę znowu w domu.

 Re: Jak uwolnić się od zranień?
Autor: Yeah (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-05-24 21:18

Dario, jak tylko będzie to możliwe, idź na mszę z modlitwą o uzdrowienie/uwolnienie. Wiem, że można też o taką modlitwę uwolnienia poprosić kapłana, który taką modlitwą posługuje (często we wspólnotach charyzmatycznych, znam dwóch na terenie Trójmiasta). Polecam też książkę Neala Lozano Modlitwa uwolnienia.

 Re: Jak uwolnić się od zranień?
Autor: Ona (---.146.182.180.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2020-05-25 08:16

Podpiszę się obiema rękami pod poleceniem książek Neala Lozano. W Polsce wiele osób posługuje modlitwą 5 kluczy (otwarcia się na Boże błogosławieństwo) wg jego metody. Mogę powiedzieć, że dla mnie ta modlitwa była momentem przełomowym i chwilą olbrzymiej łaski Pana Boga. Jednym z jej elementów jest modlitwa przebaczenia. Posługujących tą modlitwą znajdziesz na pewno w Poznaniu, Łodzi, Szczecinie, Rzeszowie, Jarosławiu, Gorzowie i wielu innych miejscach. Powodzenia!

 Re: Jak uwolnić się od zranień?
Autor: Ewa (---.centertel.pl)
Data:   2020-05-25 11:47

Zostałam uzdrowiona z takich zranień i stawało się to powoli więc trwaj przy Bogu, trwaj na modlitwach i konferencjach i czekaj cierpliwie a jednocześnie z ufnością. U mnie trwało to dwa lata. Polecam tak jak przedmówca udział w nabożeństwach o uzdrowienie i uwolnienie, jak również nowennę do Maryi rozwiązującej węzły.

 Re: Jak uwolnić się od zranień?
Autor: Daria (---.centertel.pl)
Data:   2020-05-25 13:26

Dziękuję za odpowiedzi. Byłam kiedyś na fragmencie mszy o uwolnienie i szczerze to zostałam uzdrowiona z pewnej wady jakiś czas później. Chwała Panu. Chwilę po dodaniu tego posta wczoraj czytając książkę natrafiłam na rozdział o zranieniach z całego życia i co z nimi zrobić, wspaniałe działanie Boga.

 Re: Jak uwolnić się od zranień?
Autor: Marta (---.4-2.cable.virginm.net)
Data:   2020-05-27 03:30

Mysle jeszcze o grupie dla Doroslych Dzieci Dysfunkcji. I jednak o terapii. Wydaje mi sie, ze te dwie rzeczy powinny isc rownolegle z duchowymi metodami. Mam bardzo podobna sytuacje - odrzucenie przez ojca i mame z choroba nerwowa, bardzo podobne odczucia do Twoich jakbys pisala o mnie. Jestem w ziazku malzenskim i powiem Ci, ze gdybym miala wybor udalabym sie na terapie przed jego zawarciem. Na terapii odkrylam zrodla swojego bolu, poczulam zlosc. Teraz szukam pomocy duchowej, aby udalo mi sie przebaczyc. Duzo lęku i trudnosci z relacji z Panem Bogiem bralo sie z braku relacji z Rodzicami...

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: