logo
Sobota, 20 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony.
Autor: Marcin (46.19.141.---)
Data:   2020-06-06 15:58

Szczęść Boże,

Pytanie mam krótkie i konkretne. Czy odejście od żony i życie w czystości jest moralnie złe?

Pół roku temu odszedłem od żony po 2 latach małżeństwa.
Odszedłem, bo miałem dość. Dość słuchania ciągłych awantur o nic, dość słuchania tego że jej brat ma takie auto, a my nieco marniejsze. Dość ciągłego proszenia się o seks - w ciągu 2 lat uprawialiśmy seks może z 10 razy maksymalnie. Dodam, że dla niej to normalne i to ja wg niej byłem erotomanem. Do seksuologa również nie chciała iść.

Byłem cierpliwy, ale ileż można? Dlatego odszedłem i nie mam zamiaru wracać, bo jest mi dużo lepiej niż było. Nie wiem czy mógłbym unieważnić to małżeństwo (pewnie z racji tego, że zostało skonsumowane - nie), ale nawet mnie to nie obchodzi. W celibacie żyje mi się całkiem ok, tak jak przed małżeństwem.
Zająłem się swoim hobby i karierą, w tym się realizuję. Oprócz tego poprawiłem swoją relację z Bogiem.

Księża bardzo często mi mówią w konfesjonale, że powinienem się np. modlić o to, żebym chciał wrócić do niej. Ale ja po prostu nie chcę. Ona wydzwania, mówi że tym razem będzie inaczej. Już to przechodziłem.

Zostańcie z Bogiem, Marcin

 Tematy Autor  Data
 Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Marcin 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Hanna 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Aneta 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Mateusz 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy A ja powiem 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Margaret 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Magdalena 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy A ja powiem 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Magdalena 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Asia 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Elżbieta i Marek 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Anna Kaik 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Katarzyna Osiadło 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Catherine Johnston 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Alfonso Vergara SJ 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy 10 nawyków szczęśliwych par 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Sam Guzman 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Józef Puciłowski OP 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Ј 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Gosc 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy klara 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Jo 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy Pitgol 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy A ja powiem 
  Re: Dość awantur, wymówek i próśb o seks. Odszedłem od żony. nowy zona 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: