logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Po trzech dniach kwiaty nadal świeże. Cud?
Autor: Małgorzata (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-06-18 16:58

Okej. To było dziwne, i nie wiem czy uznać to za cud, czy podejść bardziej sceptycznie. Po modlitwie często wkładam za obraz Jezusa w moim pokoju jakieś kwiaty. Trzy dni temu włożyłam tam kilka kwiatków pelargonii. Dzisiaj chciałam je wyjąć, ale nadal są świeże. Wyglądają jak dopiero zerwane, nawet płatki nie przywiędły. Mam w domu 27 stopni, dość suche powietrze, co sprzyjałoby więdnięciu takich roślin i nie wiem czy to jakiś ciekawy naturalny fenomen, czy... Dla sprawdzenia postaram się zostawić jeszcze kilka takich kwiatków w miejscu o podobnych warunkach i po trzech dniach zobaczyć ich stan.

 Re: Po trzech dniach kwiaty nadal świeże. Cud?
Autor: A ja powiem (---.play-internet.pl)
Data:   2020-06-18 20:37

A jak nie zwiędną/zwiędną to co?

 Re: Po trzech dniach kwiaty nadal świeże. Cud?
Autor: Małgorzata (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-06-18 22:23

No przecież nie przestanę wierzyć bo mi kwiatki zwiędły. Zobaczymy co się stanie, jeśli faktycznie cudownie przetrwały to super :) Jak nie, to żaden problem.

 Re: Po trzech dniach kwiaty nadal świeże. Cud?
Autor: Mira (---.securex.cc)
Data:   2020-06-19 03:54

Akurat pelargonie są dosyć wytrzymałe. Mi ostatnio kwiat begonii (złamała się przypadkiem) wytrzymał w domu ponad 4 dni bez wody, zostawiony sam sobie i za cud tego nie uważam ;)

 Re: Po trzech dniach kwiaty nadal świeże. Cud?
Autor: A ja powiem (---.play-internet.pl)
Data:   2020-06-19 14:32

Chodziło mi o to, co Cię przekona, że to cud lub nie. Bo pytasz na tym forum tak jakbyś nie miała żadnych kryteriów, a jednak jakieś masz. Mi by było przykro, gdyby ktoś mi powiedział, że to nie cud jeśli ja bym w to wierzyła i to by umacniało moja wiarę. Nie bardzo wiem w jaki sposób chcesz rozstrzygnąć o tej sprawie i właściwie po co. Bo nawet jeśli kwiaty są wytrzymałe to przecież nie wiadomo czy Pan Jezus nie chciał w ten sposób pokazać Ci, że też Cię kocha i docenia Twoje gesty 🙃

 Re: Po trzech dniach kwiaty nadal świeże. Cud?
Autor: EmGie (---.30.30.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2020-06-21 19:51

Wszystko jest cudem. Te piękne płatki wyrastające z łodyg. Ulepione z atomów. I to wszystko zaczęło sie przed miliardami lat dla nas, ludzi. Byśmy się mogli radować i chwalić Pana za ten trwający cud. Nawet to więdnięcie ma nam pokazać przemijanie... ale później odrodzenie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: