logo
Czwartek, 18 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Ataki paniki w kościele.
Autor: Zalamana (---.147.105.94.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl)
Data:   2020-06-21 14:54

Czy ktoś z państwa wie coś na temat ataków paniki w kościele? Dochodzi do tego nerwica depresja i reszta okropne natrętne myśli i inne. Za tydzień biorę ślub kościelny i dziś dostałam przed kościołem takiego dziwnego uczucia nie umiem opisać czułam się tak dziwnie i zle że jedyne o czym marzę w tym momencie to uciec albo targnąć się na własne życie bo to uczucie jest potforne i nie przyjemnie do tego silny ból głowy. Czasami jest dobrze ale jak odpowiednio się przygotuję czyli przyłożę się do modlitwy jak należy jestem zrozpaczona. Cały dzień przepłakałam mam dwie córki i przyszłego męża a widzę jak rani ich te moje nie wiem jak to nazwać Stany lękowe czy jak proszę Boga by mnie uwolnił w piątek spowiedź przedślubna podkreślam że chce się zmienić i być lepszym człowiekiem i być wolna w Bogu i w koncu cieszyć życiem. Proszę o pomoc wskazówki cokolwiek od nawrócenia tak ma 46m od prawie 4 lat może 5 razy byłam w kościele bo przez te leki albo ataki że strachu przestałam chodzić. Panicznie boję się że stanie mi się krzywda te zle duchy i reszta mnie strasznie przerażają a chodź wiem że Jezus jest moim Panem i Matka Boża matka moja to i tak się boję

 Tematy Autor  Data
 Ataki paniki w kościele. nowy Zalamana 
  Re: Ataki paniki w kościele. nowy zielona_mrowka 
  Re: Ataki paniki w kościele. nowy Alina 
  Re: Ataki paniki w kościele. nowy klara 
  Meczy mnie czy ta Komunia jest wazna. nowy Monika 
  Re: Ataki paniki w kościele. nowy Niezapominajka 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: