logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Czy stanie się nieszczęście, o które się nie modlę?
Autor: Emilia (---.centertel.pl)
Data:   2020-07-04 23:21

Witam, mam problem utrudniający moją duchowość. Otóż boję się, że (chociaż broń Boże się o to nie modlę) jak będę się modlić, to wymodlę mojej mamie raka czy tam śmierć, bo moja podświadomość będzie się chciała na niej za coś zemścić. Nie wiem, czy to odpowiedni temat dla tego forum, ale potrzebuję pomocy. Czy jest możliwe że coś takiego się stanie, chociaż się o to nie modlę i tego nie chce? Bardzo chciałabym się modlić, a przez to nie mogę.
Będę wdzięczna za odpowiedź :)

 Re: Czy stanie się nieszczęście, o które się nie modlę?
Autor: Hanna (---.wtvk.pl)
Data:   2020-07-05 02:05

Pomyśl powoli.
Czy sądzisz, że Pan Bóg - bo to do Niego chyba się zwracasz - ma zwyczaj podporządkowywać się prośbom, które gdzieś w podtekście mają zemstę albo inne krzywdzenie ludzi?
Czyli czy uważasz, że jest bytem złym lub ślepym i chętnie ulega złym, złośliwym, niecnym podpowiedziom? Iksińska nie lubi kogoś, ma mu coś za złe, więc Pan Bóg zsyła na nielubianą osobę jakieś nieszczęście, wydobywając inspirację z podświadomości Iksińskiej?
Jeśli tak myślisz, to masz skrzywiony obraz Pana Boga, a raczej jakiegoś wrednego boga. I trzeba to skorygować, naprawić.

A teraz może i brutalnie (albo po prostu realnie): niestety, jesteśmy śmiertelni, a wcześniej podatni na choroby. Zatem każdego z nas może spotkać nowotwór, a już na pewno pisana nam śmierć (no chyba że Pan Jezus powróci nim umrzemy). Zatem jeśli coś takiego (choroba, śmierć) się zdarzy w Twojej rodzinie, to nie znaczy to, że to skutek Twojej modlitwy lub Twojej psychiki manipulującej Bogiem.

 Re: Czy stanie się nieszczęście, o które się nie modlę?
Autor: A ja powiem (---.play-internet.pl)
Data:   2020-07-05 07:37

Wynika z tego co piszesz, że masz przynajmniej dwa byty które mogą Cię "wysłuchać": Boga i podświadomość. Trochę to dziwne rozumowanie. Może spróbuj to jakoś poukładać w głowie, kto jest według Ciebie silniejszy.

 Re: Czy stanie się nieszczęście, o które się nie modlę?
Autor: #%@&* (---.17-3.cable.virginm.net)
Data:   2020-07-05 09:55

Zapraszam do tego tematu: (klik).

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: