logo
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości.
Autor: Pogubiona (---.dynamic.dsl.as9105.com)
Data:   2020-07-07 22:50

Od dłuższego czasu jestem zakochana bez wzajemności. Niby łączą nas jakieś wyższe uczucia, ale nie jest to miłość. Nie było nigdy planów związania się ze sobą i ułożenia życia. Mężczyzna ten jest ode mnie starszy o ponad 10 lat. Niestety kiedyś popełniłam ten błąd, chyba z zaślepienia i szalejących hormonów, że zgodziłam się mu na seks bez zobowiązań. Chyba myślałam, że może dzięki temu mnie pokocha... Ale tak się nie stał. Przystąpiłam do spowiedzi świętej i naprawdę tego żałuję, jest mi wstyd i głupio, że zrównałam się z rzeczą. Lubię spędzać czas z tym człowiekiem, mamy nadal kontakt ze sobą i nie ukrywam, że wciąż bardzo mi na nim zależy. Lecz on nie jest w stanie obiecać mi miłości ze swojej strony. Bardzo wiele przykrych słów usłyszałam od niego, wiele dni i nocy przepłakałam i straciłam poczucie własnej wartości. Lecz nadal okropnie mnie do niego ciągnie (nie mówię o seksie tylko ogólnie o potrzebie jego osoby w moim życiu). Nie chcę więcej cierpieć z jego powodu, przez jego słowa, przez niedotrzymane obietnice. Ale z drugiej strony nie chcę go stracić, bo dużo dla mnie znaczy. Kontynuować czy zerwać znajomość? Bardzo proszę, pomóżcie, co powinnam zrobić?

 Tematy Autor  Data
 Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Pogubiona 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Margaret 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Agnieszka 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Kalina 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Aneta 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy danusia 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Asia 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Smutek 
  Re: Mimo seksu on nie obiecuje mi miłości. nowy Release 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: