logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości?
Autor: słońce (---.dynamic.mm.pl)
Data:   2020-08-09 19:43

Zacznę od tego, że kiedyś w podstawówce a raczej w 8 klasie przeżyłam cały rok moobingu a raczej dręczenia ze strony równieśników z powodu choroby. Wszyscy dokuczali się wszystkim ale mnie najbardziej, codziennie były wyzwiska, ponżanie wysmiewanie, rzucanie czymś a nawet kopanie. Boli mnie nawet to że najlbliższa koleżanka która raczej pochodzi z rodziny patologicznej tego nie zgłosiła. Codziennie wracałam do domu i płakałam po kryjomu. Nawet wychowaca nie była dla mnie miła, bo z powodu tego że chodziłam na oaze poświęciałam się Bogu, zamiast mnie bronić choć wiedziała o tym dokuczaniu ale nic z tym nie robiła ignorowała to. Byłam z tym sama. Rodzice wiedzieli że jest zle ale nie wiedzieli że az za bardzo. Straciłam przez nich zdrowie bo zdzdły mi z nerwów włosy skutki odczuwam do dziś. Owszem trochę genetyczne ale stres jeszcze dobił. Jestem już teraz silną osobą i nie myślę o tym już ale problem jest w tym, że przyszło mi mieszkać koło prześladowcy i jak widzę te osoby to samo mi się przypomina choć nie chce. Mam wsparcie mam znajomego księdza ale ja nie ufam już tym ludziom, bo mnie nawet nie przeprosili za to, udają jakdgyby nic się nie stało. Przeraża mnie to że uszło im plazem i żadnej kary za to nie ponieśli a powinni i jeszcze same 5 z zachowania dostali. Gybym myśłała tak jak dziś zgłosiłanym to na policję ale wtedy miałam 15 lat byłam zastraszna wtedy nie myśłałam tak jak teraz. Minęło już wiele lat i czuję się dobrze ale cały czas mam strach że ten co koło mnie mieszka znowu zrobi mi krzywdę skoro już kiedyś to było. Na szczęście w w liceum i na studiach mnie to nie spotkało ale trauma została do dziś choć czuję się dobrze. Zerwałam konakt z tą koleżanką bo nie chce przyjazni z kimś kto mi kiedyś nie pomógł. Jak wybaczyć prześladowacom ale chyba wybaczenie to nie przyjażń? Najgorsze jest to że to było przestepstwo i nie spotkała ich żadna kara. Jak z tym żyć wciąż to będzie się pamiętać. Dlaczego Bóg mnie przed tym nie uchronił nie było ani jednej osoby która by się za mnie wtedy wstawiła i mam żał do BOGA bo wiedział że wtedy nie bedę umiała się bronić.

 Tematy Autor  Data
 Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słońce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Margaret 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Estera 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słonce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Release 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słońce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy antonima 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy słoce 
  Re: Jak zapomnieć o brutalnej przeszłości? nowy Estera 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: