logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak się modlić, żeby być wysłuchanym?
Autor: Ewelina (---.net.pulawy.pl)
Data:   2020-08-25 14:46

Stwierdzam z ogromem frustracji, że nie jestem spójna. Oficjalne moje cele (przed sobą) nie są celami realizowanymi faktycznie w życiu. Przeżyłam ogrom zła, emocjonalnego, psychicznego zła, zdaje się, że nie potrafię się od tego uwolnić. Prawdopodobnie karzę siebie, nie kocham siebie. Człowiek tak skrzywdzony, jak ja i do tego jeszcze jakby sabotowanie swojego szczęścia, swojej drogi w życiu, to katastrofa. Nadal jestem bardzo krzywdzona, tak bardzo, jak tylko można sobie wyobrazić. To zło jest masywne. Wylewa się ze mnie. Obawiam się bardzo o moją przyszłość.

Jak mam się modlić? Modlę się dużo. Jednak wciąż stwierdzam, że jestem w punkcie wyjścia. Odkrywam to analizując swoje reakcje, podejmowane decyzje. Jak się uwolnić siebie (choćby tylko wewnętrznie) od zła, żeby nie karać, nie sabotować swojej drogi w życiu? Jak się modlić, żeby być wysłuchanym?

 Re: Jak się modlić, żeby być wysłuchanym?
Autor: Ja (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2020-08-25 15:28

Polecam Nowennę Pompejańską. Wymagająca, ale daje wspaniałe owoce. Dzięki niej Maryja uzdrowiła moją mamę, gdy cierpiała na depresję.

 Re: Jak się modlić, żeby być wysłuchanym?
Autor: A2 (---.dynamic-3-poz-k-1-2-0.vectranet.pl)
Data:   2020-08-25 19:02

Wstąp do wspólnoty. Odnowa, neokatechumenat, coś po Twojej potrzebie - ale poszukaj wspólnoty.

 Re: Jak się modlić, żeby być wysłuchanym?
Autor: aga (---.static.ip.netia.com.pl)
Data:   2020-08-25 20:15

Ewelino, może poszukaj jakiejś grupy Odnowy w Duchu Świętym? Spróbuj tez w swojej intencji odmawiać Nowennę Pompejańska. Trzymaj się mocno Boga i walcz o siebie.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: