logo
Czwartek, 25 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Modlę o zdrowie a przy okazji tracę pracę.
Autor: Janek (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-08-26 07:58

Szczęść Boże,
Mam problem z nerkami i postanowiłem odmówić nowennę pompejańską w intencji powrotu do zdrowia i w dniu 23 nowenny pompejańskiej w dniu kiedy w liturgii wspominamy św Charbela (mój ulubiony święty) otrzymałem info o rozwiązaniu umowy z winny pracodawcy (umowę miałem na czas nie określony jest dobrym specjalistą z doświadczeniem nic nie zapowiadało zwolnień w firmie). Nie rozumiem tego modlę się o zdrowie a jeszcze tracę pracę. Nowennę kończę 30 sierpnia.
Nie wiem co robić czy się modlić dalej czy zaniechać nowennę?
Zdrowie chyba bez zmian i jeszcze pracy nie mam.

 Re: Modlę o zdrowie a przy okazji tracę pracę.
Autor: Ona (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-08-26 08:16

Nowenna pompejańska nie jest magicznym zaklęciem. Jeżeli jedyną motywacją jest załatwienie u Boga jakiejś sprawy - koniecznie według Twojego scenariusza - to szkoda czasu. Odmawiaj ją, bo chcesz spędzić czas z Bogiem, oddać Mu swoje życie do poprowadzenia zgodnie z Jego wolą.

 Re: Modlę o zdrowie a przy okazji tracę pracę.
Autor: Release (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-08-26 18:14

Nie bardzo rozumiem o co chodzi:) A dlaczego modląc się w jakiejś intencji nie miałbyś czegoś innego i trudnego nie doświadczyć? Czy nowenna pompejańska daje gwarancję tak zwanego świętego spokoju od wszystkich innych trudów tego świata?:) No pomyśl. Najpiękniejsze modlitwy, jakie znam, to takie, które kończą się słowami "Ale nie moja lecz Twoja wola, Panie, niech się stanie."

 Re: Modlę o zdrowie a przy okazji tracę pracę.
Autor: A. (---.toya.net.pl)
Data:   2020-08-27 11:32

Rozumiem, że problemem jest utrata pracy i zdrowie (chore nerki). Jeżeli jest Pan specjalistą, to znajdzie Pan pracę w ciągu jakiegoś czasu, ale trzeba wziąć pod uwagę, że jest pandemia, więc o pracę jest coraz ciężej. O zdrowie też trzeba dbać i skontaktować się koniecznie z lekarzem ( możliwe że potrzebna będzie terapia w szpitalu). A jeżeli chodzi o nasze doświadczenia życiowe, polecam przeczytać księgę Hioba.

 Re: Modlę o zdrowie a przy okazji tracę pracę.
Autor: A. (---.toya.net.pl)
Data:   2020-08-29 11:47

PS. Dzień po napisaniu komentarza straciłem pracę z powodu redukcji personelu. Napisałem poradę, z której sam muszę skorzystać.

 Re: Modlę o zdrowie a przy okazji tracę pracę.
Autor: Release (---.dynamic.chello.pl)
Data:   2020-08-29 20:14

I tak z czasem się wszystko ułoży (znalezienie pracy) po czym znowu się nie ułoży, bo jak nie to, to coś innego. W kółko macieju;) i trzeba być na ten naturalny bieg zdarzeń gotowym. Życie się to zwie. U mnie póki co dobrze, ale wiem, że znowu coś się pojawi trudnego w swoim czasie, ale co zrobić:). I tak z Bogiem wygram, choćby nie wiem jak się paliło, dymiło i bolało. Ot życie - pięknie piękny, ale trudny dar.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: