logo
Czwartek, 28 marca 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Reklamy uniemożliwiają mi przeglądanie forum
Autor: AsiaBB (---.play-internet.pl)
Data:   2020-09-10 22:34

Reklamy uniemożliwiają mi przeglądanie forum. Nie nadążam wyłączać. Co robić?
---
Proszę doprecyzować z jakiego urządzenia Pani korzysta (komputer czy telefon), i co dokładnie się dzieje (zasłaniają cały tekst?).
z-ca moderatora

 Re: Reklamy uniemożliwiają mi przeglądanie forum
Autor: Martha78 (185.107.143.---)
Data:   2020-09-11 22:35

Dołączę się do uwagi AsiBB. U mnie podczas korzystania z telefonu reklamy zasłaniają cały tekst. Muszę z nimi walczyć wyłączajac po kilka - kilkanaście razy (klikam w X, ale złośliwie od razu wracają). Problem pojawił aię stosunkowo niedawno i do tej pory sądziłam, że to tylo u mnie aię tak dzieje. Podczas korzystania z komputera jest ok:)

 Re: Reklamy uniemożliwiają mi przeglądanie forum
Autor: wystraszona (---.dynamic.gprs.plus.pl)
Data:   2020-09-12 00:00

Są aplikacje na telefon blokujące reklamy, trzeba poszukać w Play Store :) Np. AdBlock

 Re: Reklamy uniemożliwiają mi przeglądanie forum
Autor: AsiaBB (---.play-internet.pl)
Data:   2020-09-13 10:00

Korzystam z telefonu, mam dokładnie jak Marta. Reklama zasłania cały tekst, muszę wyłączać stronę, żeby zniknęła reklama. Też myślałam, że może wirus, ale tak się dzieje tylko ma katoliku, inne strony są ok. Raz mi wyskoczyła informacja, że strona katolik została zhackowana cokolwiek to znaczy.

 Re: Reklamy uniemożliwiają mi przeglądanie forum
Autor: Dorota (---.satfilm.com.pl)
Data:   2020-09-13 16:31

Dołączam do tematu. U mnie na telefonie od niedawna podczas przeglądania forum katolika reklamy wyskakują po kilkanaście razy. Naciskam x, ale przy opuszczaniu wątku - zmianie strony wyskakują ponownie, za każdym razem. Tak się dzieje tylko na smartfonie i od niedawna.

 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: