logo
Wtorek, 16 kwietnia 2024
Szukaj w
 
Posłuchaj Radyjka
kanał czerwony
kanał zielony
 
 

 Jak uzyskać zbawienie wieczne?
Autor: aga (---.static.ip.netia.com.pl)
Data:   2020-09-22 01:14

Czytam o świętych i widzę jasno, że nie jest możliwe aby im dorównać. Ja przynajmniej nie mam takich szans. Jak wiec tutaj żyć aby mieć pewność, że człowiek dostąpi zbawienia? Według mnie nie ma takiej pewności. Nawet pobożna osoba nie ma tej pewności. W ostatniej bowiem chwili życia pod wpływem złego ducha i jego pokus może zwątpić w zbawienie i siebie potępić na wieki. Albo iść do ciężkiego czyśćca który niczym nie różni się od piekła. Jak wiec tutaj żyć aby mieć szanse na zbawienie skoro szatan jest tak mocny i może dręczyć strasznymi pokusami jak dręczył świętych. Oni byli silni i się oparli ale ja się boje, że nie podam temu rady bo jestem słaba. Wiem jak szatan może męczyć gdyż cierpię na skrupuły i silne pokusy. Modlę się ale bez skutku. Boję się o swoje zbawienie odkąd pewien zakonnik mi powiedział, że powinnam się cieszyć jeżelibym chociaż trafiła jako ostatnia do czyśćca w sensie, że chodzi o ten ciężki czyściec. Wcześniej miałam nadzieje, że może uda się mi ominąć to miejsce ale teraz widzę, że nie mam szans, a nawet gorzej, że zły duch może mnie wtrącić do piekła bo nigdy nie dam rady przejść takich męczarni jak święci.

 Tematy Autor  Data
 Jak uzyskać zbawienie wieczne? nowy aga 
  Re: Jak uzyskać zbawienie wieczne? nowy Ona 
  Re: Jak uzyskać zbawienie wieczne? nowy Hanna 
  Re: Jak uzyskać zbawienie wieczne? nowy Gabi 
  Re: Jak uzyskać zbawienie wieczne? nowy Estera 
  Re: Jak uzyskać zbawienie wieczne? nowy Mateusz 
  Re: Jak uzyskać zbawienie wieczne? nowy Aga 
 Odpowiedz na tę wiadomość
 Twoje imię:
 Adres e-mail:
 Temat:
 Przepisz kod z obrazka: